Promocja: do każdej zakupionej maszyno-hafciarki Brother NV-955 dodajemy gratis 100 haftów nagranych na pendrive! (do wyczerpania zapasów, proszę o kontakt tel.)

Model NV-955 to uniwersalne połączenie maszyny do szycia i maszyny do haftu. 70 wzorów haftów oraz port USB, który pozwala także na importowanie projektów z komputera dzięki czemu możliwości maszyny są rozszerzone.

Innov-is 955 jest świetnie wyposażoną maszyną posiadającą 129 ściegów oraz funkcję My Custom Stitch TM do tworzenia własnych wzorów ściegów. Moduł hafciarski posiada trzy rodzaje czcionek, sporo rodzajów ramek, sześć krojów pisma oraz dziesięć rodzajów automatycznych dziurek. Maszyna jest łatwa w obsłudze, posiada duży wyświetlacz, optymalnie ułożone przyciski sterujące i 3 lata gwarancji.

Zestaw gratisowy:

Program do projektowania własnych haftów Brother Ped Plus

 

 

RATY - 10 lub 20 rat 0%! (bez odsetek, bez żadnych dodatkowych i ukrytych kosztów)

 

https://www.maszynydousa.pl/public/assets/o-firmie/dyplom-mistrzowski-dousa.jpg

 

DOUSA Maszyny do Szycia to firma z wieloletnią tradycją, która istnieje już od ponad 70 lat. Długotrwałe zaufanie klientów (obecnie już nie tylko w Polsce, ale na całym świecie) zawdzięcza wysokiej jakości, sumienności oraz rzetelności oferowanych produktów oraz usług. Nie jesteśmy jedynie sklepem internetowym, ale również autoryzowanym serwisem oraz sklepem stacjonarnym, który ma bezpośredni kontakt z klientem.

 

3 lata gwarancji door to door (serwis w całej Polsce). Instrukcja w języku polskim.