Witaj na papaverowych aukcjach

Niezmiernie nam miło, że przeglądasz nasz asortyment. Z przyjemnością zaopatrzymy Cię w dodatki i akcesoria krawieckie. A wszystko po to, aby wspólna droga przez szycie była jeszcze łatwiejsza i przyjemniejsza.

Krzywik krawiecki

Wykonany z przeźroczystego materiału. Wygodny i pomocny przy konstrukcji odzieży. Do transportu zabezpieczony z obu stron folia ochronną, którą należy zdjąć. Krzywiki krawieckie to obowiązkowe wyposażenie każdej pracowni krawieckiej. Zarówno tej profesjonalnej, jak i tej, która jest hobbystycznym kącikiem w domu. Krzywiki przydadzą się nie tylko do konstrukcji odzieży od podstaw. Chociaż niewątpliwie przy tej czynności są niezbędne. Są niezastąpionym pomocnikiem przy modelowaniu, przerabianiu szablonów i dostosowywaniu ich do własnych potrzeb. 

Szabelka. Jej wymiary to 70 cm x 5 cm.Jest bardzo długa i ma bardzo delikatną krzywiznę. Wyprofilowana w taki sposób, aby z łatwością można było modelować na przykład nogawki w spodniach. Nieoceniona w przypadku modelowania długich sukni, trenów a także wszelkich cięć, które posiadają tylko delikatną krzywiznę.

Zastosowanie

Produkt pomocny w konstrukcji i modelowaniu form i szablonów krawieckich. Zarówno przy pracy z szablonem od podstaw jak i do przemodelowywania gotowych form i szablonów. Przeczytaj koniecznie poniższe artykuły. Pomogą zapoznać się z krzywikami krawieckimi i poznać dokładnie ich prawidłowe zastosowanie.

Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć

Dane techniczne produktu

Wysokość krzywika 70 cm, szerokość 5 cm. Grubość krzywika 2 mm.
Krzywik wykonany z przeźroczystej pleksy.