6 osób kupiło 6 opakowań
Cena za opak.

125.00 zł

opak.
Dostępne 4 opak.
 Do wyczerpania zapasów
Wartość bieżąca
  • sprzedawca: papavero
  • lokalizacja: Roztoka
  • koszty pokrywa: Kupujący
  • wysyłkę za granicę: Nie
  • dostawa z Polski: Tak
  • wysyłka w ciągu: 2 dni
Stan:
Nowy
Rok utworzenia:
2016

Witaj na papaverowych aukcjach

Niezmiernie nam miło, że przeglądasz nasz asortyment. Z przyjemnością zaopatrzymy Cię w dodatki i akcesoria krawieckie. A wszystko po to, aby wspólna droga przez szycie była jeszcze łatwiejsza i przyjemniejsza.

Komplet krzywików krawieckich

Wykonane z przeźroczystego materiału. Wygodne i pomocne przy konstrukcji odzieży. Do transportu zabezpieczone z obu stron folia ochronną, którą należy zdjąć. Krzywiki krawieckie to obowiązkowe wyposażenie każdej pracowni krawieckiej. Zarówno tej profesjonalnej, jak i tej, która jest hobbystycznym kącikiem w domu. Krzywiki przydadzą się nie tylko do konstrukcji odzieży od podstaw. Chociaż niewątpliwie przy tej czynności są niezbędne. Są niezastąpionym pomocnikiem przy modelowaniu, przerabianiu szablonów i dostosowywaniu ich do własnych potrzeb. Poniżej krzywiki opisane dokładnie w takiej kolejności, jak widać je na pojedynczych zdjęciach.

Finka. Najmniejszy krzywik w zestawie. Jego wymiary to 39 cm x 7 cm. Mały i poręczny krzywik do modelowania drobnych elementów. Szpiczasty koniec umożliwia modelowanie rogów np. w kołnierzykach. Druga strona krzywika pomaga otrzymać zaokrąglone rogi chociażby przy kreśleniu stójki, pasków czy patek. Przydatny również podczas modelowania linii bioder w spódnicach.

Szabelka. Jej wymiary to 70 cm x 5 cm.Jest bardzo długa i ma bardzo delikatną krzywiznę. Wyprofilowana w taki sposób, aby z łatwością można było modelować na przykład nogawki w spodniach. Nieoceniona w przypadku modelowania długich sukni, trenów a także wszelkich cięć, które posiadają tylko delikatną krzywiznę.

Śmigło. Jego wymiary to 60 cm x 9 cm. Z jego pomocą będziemy modelować długie lekko zakrzywione kształty. Długie suknie, spódnice lub nogawki w spodniach. Z nim przygotujemy pięknie wymodelowane godety, kliny w wieczorowych sukniach oraz wiele innych długich elementów.

Sierp. Jego wymiary to 48 cm x 12 cm. Niezbędny pomocnik przy modelowaniu podkroju spodni. Nie jest to jego jedyne zadanie, wykorzystać możesz go również przy modelowaniu fantazyjnych cięć na szablonach. Jego wąskie końce również przydatne będą do konstrukcji drobnych elementów z zaokrąglonymi rogami, jak stójki, mankiety, patki.

Tasak. Jego wymiary to 39 cm x 12 cm. Dzięki niemu wymodelujesz piękne podkroje pach. Umożliwia pracę nad główką rękawa. Bardzo przydatny podczas modelowania pasków, kształtów zaszewek i wielu innych dość krótkich linii. Jest to niewątpliwie najważniejszy krzywik krawiecki, bez którego nie można się obejść. Kształt idealny, poręczny i wygodny. Umożliwia pracę w wielu miejscach przy konstrukcji.

Ślimak. Bardzo fajny i uniwersalny krzywik. Tak samo jak tasak, idealnie pasuje do pracy nad paszkami i główkami rękawów. Ma nieco inną krzywiznę, która pozwala kreślić z pomocą ich obu bardzo wygodnie te części szablonu. Pomocny również przy modelowaniu innych krótkich linii. Może nie jest tak ważny jak tasak, ale zbyt dużo mu nie ustępuje swą przydatnością.

Pokrowiec. Do kompletu krzywików dołączony jest pokrowiec. Wykonany z miękkiego polaru, wygodnie ściągany na górze. W takim pokrowcu spokojnie można przechowywać lub przewieźć cały komplet krzywików. Poniżej widoczne kolory pokrowca do wyboru. Szaro-czarny (również w negatywie dużo czarnego mało szarego). Prosimy o wybór koloru w wiadomościach do sprzedającego, w przeciwnym wypadku do paczki zostanie wybrany ten, który będzie nam się danego dnia najbardziej podobał.

Kliknij aby powiększyć.Kliknij aby powiększyć.Kliknij aby powiększyć.Kliknij aby powiększyć.

Zastosowanie

Produkt pomocny w konstrukcji i modelowaniu form i szablonów krawieckich. Zarówno przy pracy z szablonem od podstaw jak i do przemodelowywania gotowych form i szablonów. Poniżej znajdziesz instrukcję użycia krzywików, opis wszystkich poszczególnych oraz omówienie zastosowania tasaka.

Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć

Dane techniczne produktu

Grubość materiału, z którego wykonano krzywiki 2 mm.
Krzywik wykonany z przeźroczystej pleksy.

Metody płatności

Płatność z góry
# pierwsze opak. kolejne opak. ilość w paczce
1 Paczka pocztowa priorytetowa 16,5 0 100
2 Paczka pocztowa ekonomiczna 15 0 100
Płatność przy odbiorze
# pierwsze opak. kolejne opak. ilość w paczce
1 Przesyłka pobraniowa priorytetowa 19 0 100
2 Przesyłka pobraniowa 17,5 0 100
# użytkownik opak. data
1 basiaasia 1 2017-03-10 20:50:46
2 InaBa 1 2017-03-12 18:26:10
3 Joanad 1 2017-03-22 18:05:32
4 invicto 1 2017-03-22 21:44:26
5 lizawieta 1 2017-04-18 16:14:17
6 doda17 1 2017-05-10 19:21:12
dane sprzedawcy

Papavero sp. z o.o.
ul. Sportowa 6
58-173 Roztoka
NIP 8842735551

kontakt
Pn. - Pt. od 10:00 do 16:00
zwroty

czas na zwrot: 14 dni

adres do zwrotów:

Papavero sp. z o.o.
Sportowa 6
58-173 Roztoka

szczegółowe informacje:

ODSTĄPIENIE OD UMOWY

1. Na podstawie art. 27 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. 2014 r., poz. 827), Klient będący Konsumentem, który zawarł Umowę sprzedaży, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny.
2. Bieg terminu na odstąpienie od Umowy sprzedaży rozpoczyna się od chwili objęcia Towaru w posiadanie przez Klienta lub wskazaną przez niego osobę trzecią inną niż przewoźnik.
3. Klient może odstąpić od Umowy sprzedaży, składając Sprzedawcy oświadczenie o odstąpieniu. Oświadczenie można złożyć na formularzu, którego wzór został zamieszczony przez Sprzedawcę Poniżej.
4. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem mailowo na adres: papavero@papavero.pl (Sprzedawca niezwłocznie potwierdza Klientowi otrzymanie formularza złożonego za pośrednictwem e-mail) lub w formie pisemnej na poniższy adres:
Papavero sp. z o.o., ul. Sportowa 6, 58-173 Roztoka
5. W przypadku odstąpienia od Umowy sprzedaży, jest ona uważana za niezawartą.
6. Jeśli Klient złożył oświadczenie o odstąpieniu od Umowy sprzedaży zanim Sprzedawca przyjął jego ofertę, oferta przestaje wiązać.
7. Sprzedawca ma obowiązek niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia Klienta o odstąpieniu od Umowy sprzedaży, zwrócić mu wszystkie dokonane przez niego płatności, w tym koszt Dostawy. Sprzedawca może wstrzymać się ze zwrotem płatności otrzymanych od Klienta do chwili otrzymania z powrotem Towaru lub dostarczenia przez Klienta dowodu odesłania Towaru, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.
8. Jeżeli Klient korzystający z prawa do odstąpienia wybrał sposób dostarczenia Towaru inny niż najtańszy zwykły sposób Dostawy oferowany przez Sprzedawcę, Sprzedawca nie jest zobowiązany do zwrotu Klientowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów.
9. Klient ma obowiązek zwrócić Towar Sprzedawcy niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym odstąpił od Umowy sprzedaży. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie Towaru na adres Sprzedawcy przed upływem tego terminu.
10. W wypadku odstąpienia Klient ponosi tylko bezpośrednie koszty zwrotu Towaru. Wysokość tych kosztów szacowana jest maksymalnie na kwotę około 15 PLN.
11. Klient ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości Towaru będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza sposób konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania Towaru.
12. Sprzedawca dokonuje zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty, jakiego użył Klient.
13. Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje w odniesieniu m. in. do umowy:
a. w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji Klienta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb;
b. w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia;
c. w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;
d. w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami;
e. w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;
f. o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną Twoją zgodą, przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.


WZÓR OŚWIADCZENIA O ODSTĄPIENIU OD UMOWY (formularz ten należy wypełnić i odesłać
tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy)


Adresat:
Papavero sp. z o.o.
ul. Sportowa 6
58-173 Roztoka


Ja ........................niniejszym informuję o moim odstąpieniu od
umowy sprzedaży następujących
rzeczy......................................

Data zawarcia umowy ................

Imię i nazwisko ..........................

Adres ..........................................

Podpis (tylko jeżeli formularz jest przesyłany w wersji papierowej)

Data ............................................

inne

Czas realizacji zamówienia to 1-2 dni od zaksięgowania kwoty na naszym koncie plus czas dostawy wybranym środkiem transportu. Staramy się realizować przesyłki jak najszybciej. Paczka może wyjść w tym samym dniu, w którym zaksięgujemy wpłatę do godziny 11:00.

Wyświetleń: 994