Nikt nie kupił, bądź pierwszy
Cena za szt.

13.75 zł

szt.
Dostępne 100 szt.
 Do wyczerpania zapasów
Wartość bieżąca
  • sprzedawca: papavero
  • lokalizacja: Roztoka
  • koszty pokrywa: Kupujący
  • wysyłkę za granicę: Nie
  • dostawa z Polski: Tak
  • wysyłka w ciągu: 5 dni
Stan:
Nowy
Rok utworzenia:
2017
Kolor:
biały , czarny , żółty , pomarańcze i czerwienie , róże i fiolety , niebieskie , szarości

Naprasowanka dla wielbicielki aniołów i amorków.

Jednokolorowa naprasowanka z motywem anielich skrzydeł lub amorka. Wymiary poszczególnych wzorów znajdują się na zdjęciu. Jednokolorowa aplikacja do naprasowania na odzież. Zarówno tą wykonaną z tkaniny jak i dzianiny. Wycięta z folii flock przypominającej w dotyku i wyglądzie aksamit lub odblaskowej szarej elastycznej folii. Jeśli chcesz, aby naprasowanka miała również Twoje imię, napisz je nam w komentarzu do sprzedającego. Poniżej widać, na których naprasowankach jest na nie miejsce.

Odblaskowa folia sprawdzi się jako bezpieczny element na odzieży. Pamiętaj, aby po przyklejeniu pozwolić jej się ochłodzić. Dopiero później zdejmuj transsportową przeźroczystą folię.

Naprasowanki z folii flock są bardzo prostą formą ozdobienia odzieży. Nakleja się je z pomocą zwykłego żelazka rozgrzanego do 165 stopni przyciskając przez 17 sekund. Przeźroczysta folia widoczna na zdjęciach to folia pomocnicza, która trzyma wszystkie elementy na swoim miejscu. Po naklejeniu naprasowanki na odzież przeźroczystą folię należy zdjąć. W przypadku folii flock przeźroczystą folię zdejmujemy po wystygnięciu aplikacji. Naprasowanki można prać w temperaturze do 60 stopni.

Aplikacja wycinana jest z folii flock dostępnej w następujących kolorach czerwony, czarny, szary, niebieski, żółty, biały, różowy. Prosimy o podanie wybranego koloru w wiadomościach do sprzedającego. Naprasowanki wycinane są na zamówienie, dlatego czas realizacji zamówienia jest nieco dłuższy i maksymalnie wynosi 5 dni. Postaramy się jednak, aby zamówienia były wykonywane znacznie szybciej w miarę możliwości.

kolory flock

Potrzebujesz innego rozmiaru tej naprasowanki? Napisz do nas, wycenimy ją dla Ciebie.

Zastosowanie

Produkt idealny do ozdobienia odzieży damskiej, dziecięcej jak i męskiej. Poniżej przykłady podobnych aplikacji, wystarczy kliknąć na wybrany obrazek aby im się przyjrzeć z bliska. Ostatnie zdjęcie oraz link prowadzi do instrukcji naklejenia takiej aplikacji.

Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć

 

Dane techniczne produktu

Rozmiary poszczególnych naprasowanek widoczne są na zdjęciach.
Folia flock do wyboru kolory: biały, żółty, czerwony, czarny, granatowy, niebieski, jasny szary i różowy. Folia odblaskowa jest szara.

Metody płatności

Płatność z góry
# pierwsza szt. kolejna szt. ilość w paczce
1 List polecony priorytetowy 8,5 0 20
2 List polecony ekonomiczny 6 0 20
3 Paczka pocztowa priorytetowa 16,5 0 500
4 Paczka pocztowa ekonomiczna 15 0 500
Płatność przy odbiorze
# pierwsza szt. kolejna szt. ilość w paczce
1 Przesyłka pobraniowa priorytetowa 19,5 0 500
2 Przesyłka pobraniowa 17,5 0 500
dane sprzedawcy

Papavero sp. z o.o.
ul. Sportowa 6
58-173 Roztoka
NIP 8842735551

kontakt
Pn. - Pt. od 10:00 do 16:00
zwroty

czas na zwrot: 14 dni

adres do zwrotów:

Papavero sp. z o.o.
Sportowa 6
58-173 Roztoka

szczegółowe informacje:

ODSTĄPIENIE OD UMOWY

1. Na podstawie art. 27 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. 2014 r., poz. 827), Klient będący Konsumentem, który zawarł Umowę sprzedaży, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny.
2. Bieg terminu na odstąpienie od Umowy sprzedaży rozpoczyna się od chwili objęcia Towaru w posiadanie przez Klienta lub wskazaną przez niego osobę trzecią inną niż przewoźnik.
3. Klient może odstąpić od Umowy sprzedaży, składając Sprzedawcy oświadczenie o odstąpieniu. Oświadczenie można złożyć na formularzu, którego wzór został zamieszczony przez Sprzedawcę Poniżej.
4. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem mailowo na adres: papavero@papavero.pl (Sprzedawca niezwłocznie potwierdza Klientowi otrzymanie formularza złożonego za pośrednictwem e-mail) lub w formie pisemnej na poniższy adres:
Papavero sp. z o.o., ul. Sportowa 6, 58-173 Roztoka
5. W przypadku odstąpienia od Umowy sprzedaży, jest ona uważana za niezawartą.
6. Jeśli Klient złożył oświadczenie o odstąpieniu od Umowy sprzedaży zanim Sprzedawca przyjął jego ofertę, oferta przestaje wiązać.
7. Sprzedawca ma obowiązek niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia Klienta o odstąpieniu od Umowy sprzedaży, zwrócić mu wszystkie dokonane przez niego płatności, w tym koszt Dostawy. Sprzedawca może wstrzymać się ze zwrotem płatności otrzymanych od Klienta do chwili otrzymania z powrotem Towaru lub dostarczenia przez Klienta dowodu odesłania Towaru, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.
8. Jeżeli Klient korzystający z prawa do odstąpienia wybrał sposób dostarczenia Towaru inny niż najtańszy zwykły sposób Dostawy oferowany przez Sprzedawcę, Sprzedawca nie jest zobowiązany do zwrotu Klientowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów.
9. Klient ma obowiązek zwrócić Towar Sprzedawcy niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym odstąpił od Umowy sprzedaży. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie Towaru na adres Sprzedawcy przed upływem tego terminu.
10. W wypadku odstąpienia Klient ponosi tylko bezpośrednie koszty zwrotu Towaru. Wysokość tych kosztów szacowana jest maksymalnie na kwotę około 15 PLN.
11. Klient ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości Towaru będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza sposób konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania Towaru.
12. Sprzedawca dokonuje zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty, jakiego użył Klient.
13. Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje w odniesieniu m. in. do umowy:
a. w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji Klienta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb;
b. w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia;
c. w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;
d. w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami;
e. w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;
f. o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną Twoją zgodą, przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.


WZÓR OŚWIADCZENIA O ODSTĄPIENIU OD UMOWY (formularz ten należy wypełnić i odesłać
tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy)


Adresat:
Papavero sp. z o.o.
ul. Sportowa 6
58-173 Roztoka


Ja ........................niniejszym informuję o moim odstąpieniu od
umowy sprzedaży następujących
rzeczy......................................

Data zawarcia umowy ................

Imię i nazwisko ..........................

Adres ..........................................

Podpis (tylko jeżeli formularz jest przesyłany w wersji papierowej)

Data ............................................

inne

Czas realizacji zamówienia to 1-2 dni od zaksięgowania kwoty na naszym koncie plus czas dostawy wybranym środkiem transportu. Staramy się realizować przesyłki jak najszybciej. Paczka może wyjść w tym samym dniu, w którym zaksięgujemy wpłatę do godziny 11:00.

Wyświetleń: 38