Witaj na papaverowych aukcjach

Niezmiernie nam miło, że przeglądasz nasz asortyment. Z przyjemnością zaopatrzymy Cię w dodatki i akcesoria krawieckie. A wszystko po to, aby wspólna droga przez szycie była jeszcze łatwiejsza i przyjemniejsza.

Nici Arena 120

Arena to najpopularniejsza nić stosowana w naszych pracowniach krawieckich, zarówno tych małych, mieszczących się w krawieckim kąciku, jak i tych dużych produkujących większe ilości odzieży. Bardzo dobra jakościowo nitka. A to, co najważniejsze, jest to produkt polski. A my rzemieśnicy jak mało kto rozumiemy, że wybór polskiego produktu to wspieranie nas wszystkich.

Arena jest nicią wytworzoną z poliestru ciętego poprzez skręcanie dwóch lub więcej przędz pojedynczych. Arena 120 to nić używaną powszechnie do szycia odzieży lekkiej a także ciężkiej. Uniwersalna nić do szycia również na domowych maszynach do szycia.

Zastosowanie

Nici używane przy produkcji bardzo szerokiej gamy odzieży damskiej, męskiej i dziecięcej. Arena znajdzie swoje zastosowanie również przy produkcji odzieży ciężkiej, takiej jak płaszcze, kurtki, odzież robocza czy produkcja odzieży jeansowej a nawet szycie zasłon, firan i pościeli. Przydatna w szyciu ozdób, zabawek i innych domowych akcesoriów.

Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć

 

Dane techniczne produktu


Skład surowcowy: poliester cięty 100%.
linijka Długość nawoju: 500 m. Grubość nici 30 tex.

Zalecane igły: 70-80.
Kolor: czerwony, Amanda kol. 126.