Witaj na papaverowych aukcjach

Niezmiernie nam miło, że przeglądasz nasz asortyment. Z przyjemnością zaopatrzymy Cię w dodatki i akcesoria krawieckie. A wszystko po to, aby wspólna droga przez szycie była jeszcze łatwiejsza i przyjemniejsza.

Nici Arena 30

Arena to najpopularniejsza nić stosowana w naszych pracowniach krawieckich, zarówno tych małych, mieszczących się w krawieckim kąciku, jak i tych dużych produkujących większe ilości odzieży. Bardzo dobra jakościowo nitka. A to, co najważniejsze, jest to produkt polski. A my rzemieśnicy jak mało kto rozumiemy, że wybór polskiego produktu to wspieranie nas wszystkich.

Arena jest nicią wytworzoną z poliestru ciętego poprzez skręcanie dwóch lub więcej przędz pojedynczych. Produkowana jest w bardzo szerokiej gamie kolorystycznej, producent oferuje ponad 300 kolorów. Arena 30 to gruba nić do zadań specjalnych. Na naszych aukcjach znajdziesz też Arenę 120 używaną powszechnie do szycia odzieży lekkiej.

Zastosowanie

Gruba nić do zadań specjalnych. Z jej pomocą wykonamy ozdobne stębnówki w grubych tkaninach, np. w odzieży z denimu. Niezastąpiona przy szyciu tkanin ciężkich. Przyda się przy produkcji nowej torebki lub innych akcesoriów z tkanin tapicerskich. Pomocna przy szyciu skór. Zawsze wtedy, gdy mamy do czynienia z ciężkimi i grubymi materiałami, ta nić powinna znaleźć się na naszej maszynie do szycia.

Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć

 

Dane techniczne produktu


Skład surowcowy: poliester cięty 100%.
linijka Długość nawoju: 150 m. Grubość nici 90 tex.

Zalecane igły: 110-130.
Kolor: biały, Amanda kol. 000.