Witaj na papaverowych aukcjach

Niezmiernie nam miło, że przeglądasz nasz asortyment. Z przyjemnością zaopatrzymy Cię w dodatki i akcesoria krawieckie. A wszystko po to, aby wspólna droga przez szycie była jeszcze łatwiejsza i przyjemniejsza.

Nici Atena 160

Atena to nić, którą powinniśmy na stałę wprowadzić do naszego krawieckiego słownika. Bardzo dobra jakościowo nitka. A to, co najważniejsze, jest to produkt polski. A my rzemieśnicy jak mało kto rozumiemy, że wybór polskiego produktu to wspieranie nas wszystkich.

Atena jest nicią wytworzoną z poliestru teksturowanego. Charakteryzuje się dużym wydłużeniem i wysoką elastycznością. Dzięki tej właściwości wykonane nią szwy będą miękkie i nieco elastyczne. Jako jedyna na rynku produkowana jest w specjalny sposób (łączenie składowych i ich skręcanie) pozwalający zapewnić jej znakomite właściwości szwalnicze.

Zastosowanie

Każdy, kto zaprzyjaźni się z połączeniem Ateny z własnym owerlokiem, nie będzie chciał innych nici do obrzucania, szycia bielizny, strojów kąpielowych, odzieży wykonanej z dzianin czy nawet pikowania. To nici nie tylko na owerlok, ale w tym połączeniu polecam gorąco. Możemy ich również użyć do szycia, wykonywania dziurek (również na dziurkarkach) oraz produkcji wyrobów gorseciarskich. Idealnie sprawdzą się również w szyciu odzieży z bardzo delikatnych tkanin. Są miękkie i płaskie a zaprasowane obrzucone nimi szwy, nie będą się odznaczały spod nieco przeźroczystych szyfonów, jedwabi i innych cienkich tkanin.

Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć  Kliknij aby powiększyć

Dane techniczne produktu


Skład surowcowy: poliester teksturowany 100%.
linijka Długość nawoju: 500 m. Grubość nici 22 tex.

Zalecane igły: 70-90.
Kolor: bordowy, Amanda kol. 125.