Cena za para

1.92 zł

para
Dostępne 81 para
 Do wyczerpania zapasów
Wartość bieżąca
  • sprzedawca: papavero
  • lokalizacja: Roztoka
  • koszty pokrywa: Kupujący
  • wysyłkę za granicę: Nie
  • dostawa z Polski: Tak
  • wysyłka w ciągu: 2 dni
Stan:
Nowy
Rok utworzenia:
2016
wkład odzieżowy:
wkład barkowy
Kolor:
biały

Wkład barkowy

Baardzo mały, cienki, delikatny i bardzo lekki wkład barkowy. Jego wypełnienie stanowi nieżółknąca uformowana wata poliestrowe. Takie wypełnienie nadaje poduszce odpowiednią miękkość oraz plastyczność. Dodatkowo wzdłuż lini wszycia rękawa wata ta jest zagięta na pół, co tworzy bardzo ładne wsparcie dla odzieży.  Całość obszyta bardzo delikatnym materiałem (szermezą) w kolorze białym. Z pomocą tego wkładu możemy z powodzeniem ukształtować linię ramienia bez znacznego jej podnoszenia. Wkład idealny dla osób, które nie lubią wysokich poduszek w odzieży.

Zastosowanie nieżółknącej uformowanej waty poliestrowej sprawia, że możemy z powodzeniem zastosować niniejszy wkład w białych bluzkach. Jest to ogromna zaleta w porównaniu z powszechnymi wkładami wykonanymi z pianki poliuretanowej. Dodatkowo wkłady te są znacznie bardziej plastyczne z porównaniem do pianki poliuretanowej, która nadaje nienaturalny kształt odzieży.

Zastosowanie

Wkład został przygotowany z myślą o naprawdę delikatnych bluzkach i sukienkach, do których poleca go producent. Będzie również dobrym rozwiązanie w przypadku osób o bardzo podniesionej linii ramienia,  które pragną jedynie delikatnie zaakcentować linię ramienia w innych modelach. Pamiętać należy, że idealnie sprawdzi się też w przypadku dziecięcej odzieży, która wymaga zastosowania znacznie mniejszych i cieńszych wkładów barkowych.  Poniżej przykłady zastosowania oraz porady dotyczące wyboru odpowiedniego wkładu barkowego. Kliknij na zdjęcie aby przejść do odpowiedniego artykułu.

Dane techniczne produktu

Długość poduszki (dł. ramienia) 7,5 cm, szerokość poduszki 13,0 cm.
paleta Kolor biały.

Metody płatności

Płatność z góry
# pierwsza para kolejna para ilość w paczce
1 List polecony priorytetowy 8,5 0 6
2 List polecony ekonomiczny 6 0 6
3 Paczka pocztowa priorytetowa 16,5 0 100
4 Paczka pocztowa ekonomiczna 15 0 100
Płatność przy odbiorze
# pierwsza para kolejna para ilość w paczce
1 Przesyłka pobraniowa priorytetowa 19 0 100
2 Przesyłka pobraniowa 17,5 0 100
# użytkownik para data
1 Joanna205 1 2016-12-19 17:21:29
2 hana1971 1 2017-01-04 03:07:38
3 Aleksandra 2 2017-02-08 08:07:25
4 Joanna205 4 2017-02-10 20:02:45
5 miareczka 5 2017-03-09 21:10:12
6 Agandare 2 2017-03-30 16:28:12
7 dzidka96 3 2017-04-22 01:05:41
dane sprzedawcy

Papavero sp. z o.o.
ul. Sportowa 6
58-173 Roztoka
NIP 8842735551

kontakt
Pn. - Pt. od 10:00 do 16:00
zwroty

czas na zwrot: 14 dni

adres do zwrotów:

Papavero sp. z o.o.
Sportowa 6
58-173 Roztoka

szczegółowe informacje:

ODSTĄPIENIE OD UMOWY

1. Na podstawie art. 27 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. 2014 r., poz. 827), Klient będący Konsumentem, który zawarł Umowę sprzedaży, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny.
2. Bieg terminu na odstąpienie od Umowy sprzedaży rozpoczyna się od chwili objęcia Towaru w posiadanie przez Klienta lub wskazaną przez niego osobę trzecią inną niż przewoźnik.
3. Klient może odstąpić od Umowy sprzedaży, składając Sprzedawcy oświadczenie o odstąpieniu. Oświadczenie można złożyć na formularzu, którego wzór został zamieszczony przez Sprzedawcę Poniżej.
4. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem mailowo na adres: papavero@papavero.pl (Sprzedawca niezwłocznie potwierdza Klientowi otrzymanie formularza złożonego za pośrednictwem e-mail) lub w formie pisemnej na poniższy adres:
Papavero sp. z o.o., ul. Sportowa 6, 58-173 Roztoka
5. W przypadku odstąpienia od Umowy sprzedaży, jest ona uważana za niezawartą.
6. Jeśli Klient złożył oświadczenie o odstąpieniu od Umowy sprzedaży zanim Sprzedawca przyjął jego ofertę, oferta przestaje wiązać.
7. Sprzedawca ma obowiązek niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia Klienta o odstąpieniu od Umowy sprzedaży, zwrócić mu wszystkie dokonane przez niego płatności, w tym koszt Dostawy. Sprzedawca może wstrzymać się ze zwrotem płatności otrzymanych od Klienta do chwili otrzymania z powrotem Towaru lub dostarczenia przez Klienta dowodu odesłania Towaru, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.
8. Jeżeli Klient korzystający z prawa do odstąpienia wybrał sposób dostarczenia Towaru inny niż najtańszy zwykły sposób Dostawy oferowany przez Sprzedawcę, Sprzedawca nie jest zobowiązany do zwrotu Klientowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów.
9. Klient ma obowiązek zwrócić Towar Sprzedawcy niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym odstąpił od Umowy sprzedaży. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie Towaru na adres Sprzedawcy przed upływem tego terminu.
10. W wypadku odstąpienia Klient ponosi tylko bezpośrednie koszty zwrotu Towaru. Wysokość tych kosztów szacowana jest maksymalnie na kwotę około 15 PLN.
11. Klient ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości Towaru będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza sposób konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania Towaru.
12. Sprzedawca dokonuje zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty, jakiego użył Klient.
13. Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje w odniesieniu m. in. do umowy:
a. w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji Klienta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb;
b. w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia;
c. w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;
d. w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami;
e. w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;
f. o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną Twoją zgodą, przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.


WZÓR OŚWIADCZENIA O ODSTĄPIENIU OD UMOWY (formularz ten należy wypełnić i odesłać
tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy)


Adresat:
Papavero sp. z o.o.
ul. Sportowa 6
58-173 Roztoka


Ja ........................niniejszym informuję o moim odstąpieniu od
umowy sprzedaży następujących
rzeczy......................................

Data zawarcia umowy ................

Imię i nazwisko ..........................

Adres ..........................................

Podpis (tylko jeżeli formularz jest przesyłany w wersji papierowej)

Data ............................................

inne

Czas realizacji zamówienia to 1-2 dni od zaksięgowania kwoty na naszym koncie plus czas dostawy wybranym środkiem transportu. Staramy się realizować przesyłki jak najszybciej. Paczka może wyjść w tym samym dniu, w którym zaksięgujemy wpłatę do godziny 11:00.

Wyświetleń: 247