Wkład barkowy

Baardzo mały, cienki, delikatny i bardzo lekki wkład barkowy. Jego wypełnienie stanowi nieżółknąca uformowana wata poliestrowe. Takie wypełnienie nadaje poduszce odpowiednią miękkość oraz plastyczność. Dodatkowo wzdłuż lini wszycia rękawa wata ta jest zagięta na pół, co tworzy bardzo ładne wsparcie dla odzieży.  Całość obszyta bardzo delikatnym materiałem (szermezą) w kolorze białym. Z pomocą tego wkładu możemy z powodzeniem ukształtować linię ramienia bez znacznego jej podnoszenia. Wkład idealny dla osób, które nie lubią wysokich poduszek w odzieży.

Zastosowanie nieżółknącej uformowanej waty poliestrowej sprawia, że możemy z powodzeniem zastosować niniejszy wkład w białych bluzkach. Jest to ogromna zaleta w porównaniu z powszechnymi wkładami wykonanymi z pianki poliuretanowej. Dodatkowo wkłady te są znacznie bardziej plastyczne z porównaniem do pianki poliuretanowej, która nadaje nienaturalny kształt odzieży.

Zastosowanie

Wkład został przygotowany z myślą o naprawdę delikatnych bluzkach i sukienkach, do których poleca go producent. Będzie również dobrym rozwiązanie w przypadku osób o bardzo podniesionej linii ramienia,  które pragną jedynie delikatnie zaakcentować linię ramienia w innych modelach. Pamiętać należy, że idealnie sprawdzi się też w przypadku dziecięcej odzieży, która wymaga zastosowania znacznie mniejszych i cieńszych wkładów barkowych.  Poniżej przykłady zastosowania oraz porady dotyczące wyboru odpowiedniego wkładu barkowego. Kliknij na zdjęcie aby przejść do odpowiedniego artykułu.

Dane techniczne produktu

Długość poduszki (dł. ramienia) 7,5 cm, szerokość poduszki 13,0 cm.
paleta Kolor biały.