Wkład barkowy

Poduszka przygotowana do użycia w odzieży bez podszewki. Znajdzie swoje miejsce w bluzkach, żakietach i sukienkach. Forma raglanowa, pięknie wymodelowane okrągłe ramię. Z powodzeniem użyjemy go również w odzieży o mniejszych rozmiarach a także modelach dziecięcych. Malutki wkład, jego rozmiary to zaledwie 8,5 na 12,5 cm. Bardzo lekki, cienki i delikatny. Wypełnienie stanowi nieżółknące wyformowane włókno poliestrowe. Dodatkowo na wkład została naszyta bawełniana taśma umożliwiająca zamocowanie go w odzieży.

Zastosowanie nieżółknącego uformowanego włókna poliestrowego sprawia, że możemy z powodzeniem zastosować niniejszy wkład w białych bluzkach czy żakietach. Jest to ogromna zaleta w porównaniu z powszechnymi wkładami wykonanymi z pianki poliuretanowej. Dodatkowo wkłady te są znacznie bardziej plastyczne w porównaniu do pianki poliuretanowej, która nadaje nienaturalny kształt odzieży.

Zastosowanie

Wkład został przygotowany z myślą o mniejszych rozmiarach bluzek, sukienek czy żakietów. Dodatkowo odcięty kształt umożliwa zastosowanie go w odzieży z dużym dekoltem. Poniżej polecamy artykuły opowiadające o wyborze wkładów odzieżowych do poszczególnych modeli odzieży.

Dane techniczne produktu

Długość poduszki (dł. ramienia) 8,5 cm, szerokość poduszki 12,5cm.
paleta Kolor biały.