Wkład barkowy

Cienki, delikatny i bardzo lekki wkład barkowy. Jego wypełnienie stanowi nieżółknące uformowane włókno poliestrowe. Takie wypełnienie nadaje poduszce odpowiednią miękkość oraz plastyczność. Całość obszyta bardzo delikatnym materiałem w kolorze cielistym. Z pomocą tego wkładu możemy z powodzeniem ukształtować linię ramienia bez znacznego jej podnoszenia. Wkład idealny dla osób, które nie lubią wysokich poduszek w odzieży.

Wkład został przygotowany z myślą o raglanowych modelach. Sprawdzi się również w przypadku odzieży, która nie posiada standardowo wszytego rękawa. Kula ręki jest tutaj modelowana cała, w odróżnieniu do standardowych poduszek, które akcentują linię wszycia rękawa.

Zastosowanie

Wkład barkowy przeznaczony do odzieży damskiej z raglanowym rękawem. Godny zaufania przy wszelkiego rodzaju wdziankach, narzutkach, swetrach, kardiganach a nawet damskich żakietach.  Poniżej przykłady zastosowania oraz porady dotyczące wyboru odpowiedniego wkładu barkowego. Kliknij na zdjęcie aby przejść do odpowiedniego artykułu.

Dane techniczne produktu

Długość poduszki (dł. ramienia) 15cm, szerokość poduszki 13,5cm.
paleta Kolor cielisty.