Nie było ofert kupna

Zakończona

2017-09-13 15:37:24

  • sprzedawca: Najko
  • lokalizacja: WROCŁAW
  • koszty pokrywa: Kupujący
  • wysyłkę za granicę: Nie
  • dostawa z Polski: Tak
  • wysyłka w ciągu: 3 dni
  • minimalne zamówienie: 0.5 mb.
  • sprzedaż co: 0.1 mb.
Stan:
Nowy
Kolor:
beże i brązy

Metody płatności

Płatność z góry
# pierwszy mb. kolejny mb. ilość w paczce
1 Przesyłka kurierska 16 0 10
Płatność przy odbiorze
# pierwszy mb. kolejny mb. ilość w paczce
1 Odbiór osobisty 0 10
O sprzedającym
dane sprzedawcy

Importem tkanin zajmujemy się od 1990 roku. Pozwoliło nam to nabrać sporego doświadczenia.

Kiedy zaczynaliśmy, samodzielne szycie i tworzenie ubrań było potrzebą. Ładne i oryginalne ciuchy były trudno dostępne. W Polsce nie było dużych galerii pełnych sklepów z masą gotowych ubrań. Szyły więc nasze babcie i mamy, a my uczyliśmy się tej sztuki od nich. Młodsze pokolenia straciły zainteresowanie krawiectwem, gdyż towary stały się nagle łatwo i ogólnodostępne.

Zalały nas sieciówki pełne gotowizny. Jednak szycie znowu staje się modne. Dla niektórych z nas to prawdziwa pasja. Nie chcemy wszyscy wyglądać tak samo. Coraz więcej ludzi ma dość stylizacji narzucanych przez popularne marki. Chcemy być oryginalni i mieć własny styl.

W naszej firmie wszyscy na bieżąco śledzimy najnowsze trendy w modzie, zmieniający się rynek. Przede wszystkim staramy się sprostać Państwa potrzebom i oczekiwaniom. W naszej ofercie zawsze znajdziecie nowości, które doskonale wpisują się w aktualne trendy.

Już w latach dziewięćdziesiątych postawiliśmy na włoski styl, pełen elegancji, fantazji i lekkości. Dzięki częstej obecności u włoskich producentów, możemy Państwu na bieżąco dostarczać zarówno tkaniny ponadczasowe, jak i zgodne z najnowszymi trendami, z kolekcji znanych projektantów i domów mody.

kontakt
Kontakt Pn-Pt: 08:00-16:00
zwroty

czas na zwrot: 14 dni, jedynie w przypadku tkanin sprzedawanych w kupnach. Pozostałe tkaniny nie podlegają zwrotom.

szczegółowe informacje:

1. Zgodnie z art.27 ustawy o prawach konsumenta, Konsument, który zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podania przyczyny ( formularz odstąpienia od umowy w załączeniu).
2. Konsument ma obowiązek zwrotu towarów w terminie 14 dni od dnia złożenia oświadczenia o odstąpieniu na adres: Najko Tkaniny Włoskie B.W. Kosowscy Sp.j., ul. Żegiestowska 5, 50-542 Wrocław.
3. Sprzedający dokona zwrotu płatności na konto podane przez Konsumenta na formularzu zwrotu w ciągu 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Na podstawie art.32 ust.3 ustawy o prawach konsumenta, Sprzedający zastrzega sobie prawo wstrzymania się ze zwrotem płatności do chwili otrzymana rzeczy z powrotem lub dostarczenia dowodu jej odesłania.
4. Zwracany towar nie może być uszkodzony, zniszczony, pokrojony. Prosimy o staranne zapakowanie towaru i odesłanie wraz z paragonem.
5. Koszty wysyłki zwracanego towaru ponosi Kupujący.
6. Prawo odstąpienia od umowy dotyczy wyłącznie tkanin sprzedawanych w raportach, gdyż na mocy art.38 ust.3 ustawy o prawach konsumenta prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów, w których przedmiotem świadczenia jest rzecz służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb ( w naszym przypadku odcięty indywidualnie dla klienta odcinek tkaniny).

reklamacje

1. Sklep zobowiązany jest do dostarczania produktów bez wad fizycznych.
2. Podstawy i zakres odpowiedzialności Sprzedawcy za wady towaru określają przepisy Kodeksu Cywilnego ( art.556 i dalsze).
3. Podstawą rozpatrzenia reklamacji jest dowód zakupu towaru w naszym sklepie.
4. Reklamowany towar należy odesłać na adres: Najko Tkaniny Włoskie B.W. Kosowscy sp.j.,
5. Ul. Żegiestowska 5, 50-542 Wrocław wraz z dowodem zakupu, opisem wady, okolicznościach i datą stwierdzenia.
6. Sklep ustosunkuje się do reklamacji w ciągu 14 dni od dnia otrzymania pisemnej reklamacji wraz z reklamowanym towarem.
7. W przypadku uznania reklamacji, sklep zwróci pieniądze za wadliwy towar, wymieni na nowy lub obniży cenę- zgodnie z żądaniem Klienta.
8. Z uwagi na nietrwałość niektórych barwników( np. naturalnych stosowanych do barwienia jedwabiu), prosimy o sprawdzenie czy farbują zanim połączą Państwo z innym kolorem. Farbowanie tkaniny nie stanowi wady fizycznej i nie może być podstawą reklamacji.
9. Z uwagi na kurczliwość niektórych tkanin ( z włókien naturalnych bądź z domieszką), zalecamy dekatyzowanie tkanin przed szyciem( zamoczenie w wodzie w temperaturze prania). Kurczenie się tkanin jest procesem naturalnym i nie stanowi podstawy reklamacji.

Wyświetleń: 112