Planer szyciem wypełniony

Połowa planera to tradycyjny kalendarz, z miejscami na wypełnienie odpowiednimi datami. Druga połowa to część krawiecka. Zanim jednak opowiem o samej zawartości, chciałabym Ci wymienić kilka niesamowitych cech tej książki:
  • Tkaninowa okładka to nasza duma i wspomnienia dawnych książek, w których liczyła się nie tylko zawartość ale również piękna oprawa. 100% bawełna została zaimpregnowana po to, aby dłużej zachować swój urok
  • Tłoczony tytuł delikatnie połyskujący srebrem dodaje elegancji i szyku. A piękny mak, wykonany z nitki, guzika i igły to taka papaverowa kropka nad i.
  • Papier został wybrany w taki sposób, aby spokojnie można było po nim pisać długopisami i cienkopisami. Dzięki temu nic nie przebija na drugą stronę.
  • Planer posiada dwie gumki, widoczne na zdjęciach poniżej. Jedna to uchwyt na długopis. Druga pozwala zamknąć planer i utrzymać w środku luźno wrzucone dodatkowe kartki z notatkami.
  • Na końcu planera znajdziesz małą kieszonkę na kilka najważniejszych krawieckich kartek.
  • Planer został upiększony autorskimi grafikami. Dzięki nim Twoje notatki będą wyglądały po prostu przepięknie.  Znajdziesz je niemal na wszystkich stronach. Zostały przygotowane tak, aby móc po nich bazgrać i malować kolorowymi cienkopisami lub kredkami. Planer w środku jest czarno-biały. To Ty będziesz go kolorować, pamiętaj o tym! To naprawdę świetna zabawa.
  • 276 stron z których połowa to kalendarz a druga połowa to część krawiecka, idealnie skrojona na szyciowe notatki

 

KalendarzCały planer ma 276 stron. 24 z nich to miejsce na uporządkowanie spraw miesięcznych. 12 rozkładówek dla 12 miesięcy. Oto miejsce do spisania tych najkrótszych i najważniejszych haseł, które prowadzić Cię będą przez szycie.

Ogromną część planera zajmują 52 tygodnie, czyli aż 104 strony. One pozwolą pracować lub realizować szyciowe plany.
Miejsce na szycie i konstrukcję

W planerze znajdziesz 13 kart poświęconych konstrukcji odzieży. Piękne tabele ułatwiające pobranie wymiarów i miejsce do wyliczeń służących pracy z konstrukcją. Znaczenie więcej miejsca, bo aż 68 stron poświęconych jest szyciu. A raczej miejscu na szyciowe notatki, którego przykład widzisz obok. Po lewej stronie postać a po prawej kartka w kropki upiększona czarno białym rysunkiem.

Na zdjęciu widzisz wypełniony planer. Na modelce została narysowana bluzka a malowanka po prawej została pokolorowana z pomocą cienkopisów. Takie malowanie potrafi odprężyć i zrelaksować. A dodatkowo zmienia charakter planera na Twój osobisty i niepowtarzalny.

W książce znajdziesz też sporo stron do projektowania odzieży. A na nich narysowane sylwetki damskie, męskie i dziecięce, które ułatwią rysowanie Twoich projektów

Planer jest dostępny w trzech kolorach. Na innych aukcjach znajdziesz pozostałe kolory okładek.A jeśli przed zakupem masz ochotę zapoznać się z bardziej szczegółowym opisem planera, zapraszam na https://papavero.pl/article/2641.