T-shrit to taka część garderoby, którą znają wszyscy i niemal wszyscy kochają. Kolorowe, z nadrukami, z napisami lub świetnymi grafikami. Każdy z nas ma swoje ulubione. Spójrzcie tylko na te poniżej. Koszulka z misiem albo z pięknymi jednorożcami. Od dziś dostępne są także dla nas szyjących osób. Tak tak, nawet z tak pięknie dopasowanym wzorem na rękawach. I to nie tylko z tym wzorem, ale z każdym, który sobie tylko wyobrazicie. A wszystko dzięki współpracy Papavero.pl i KrohMall.pl. Najpierw przyglądamy się fantastycznemu miśkowi, a potem oglądamy co tak naprawdę przygotowane zostało dla uzdolnionych papaverowiczek :-)

Kliknij aby powiększyć

Wyobraźcie sobie, że Wasze dziecko jest niesamowicie twórcze. O to chyba nie trudno, dzieciaki lubią rysować, malować, kolorować i tworzyć. Wystarczy, że wybierzesz te najukochańsze rysunki. Albo te specjalnie narysowane dla mamy lub taty. A nawet babci, cioci lub pani nauczycielki. Spójrz na te dwa poniżej. Czyż nie są absolutnymi dziełami sztuki?

Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć

Oto co stanie się z rysunkami dzięki współpracy KrohMall'u i Papavero. Widzicie to piękne dziecięce dzieło sztuki? Zostało naniesione przez fantastyczny zespół KrohMall'u na szablon, który dla Was wyszedł z naszej pracowni. Na tym obrazku widoczna jest cała nasza współpraca.

Kliknij aby powiększyć

Oczywiście wszystko powyżej zostało wydrukowane na materiale. Wystarczy wyciąć poszczególne elementy wzdłuż narysowanej linii. Bez przejmowania się o nitkę prostą, bez zastanawiania się jak coś rozłożyć na materiale. Można wycinać plotkując z koleżanką i nic złego stać się nie może.

Kliknij aby powiększyć

Po zszyciu otrzymamy piękne i bardzo oryginalne rzeczy. Zaprojektowane przez Was lub przez Wasze pociechy. Wyobrażacie sobie szczęście córki, gdy mamusia ubierze koszulkę z jej najpiękniejszym rysunkiem przyniesionym z przedszkola. Albo radość syna, gdy tata będzie nosił T-shirt z nadrukowanym najszybszym samochodem namalowanym przez malca?

Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć

Od dziś tylko od Was zależy, jaką koszulkę będzie nosić cała rodzina. Od maluszka aż po dziadka i babcię. Aby zapoznać się z produktem do uszycia tej super dizajnerskiej koszulki polecam kliknąć na poniższy obrazek lub zajrzeć na stronę firmy KrohMall.

Kliknij aby powiększyć

A Was wszystkich proszę o kilka miłych słów na temat tego produktu. Dajcie znać, czy chcielibyście uszyć taki T-shirt. A może zupełnie inny fason. Może wymarzycie sobie piękną sukienkę z ciekawym nadrukiem. Albo żakiet z tęczą... niech fantazja Was poniesie. Koniecznie napiszcie w komentarzach, co jeszcze fajnego mogłoby powstać z naszej współpracy z Krohmallem :-) Ten fantastyczny zespół jest bardzo otwarty na moje i Wasze pomysły. A ja już mam ochotę na dziesiątki modeli. A Wy?