Fantastyczna bluza, super płaszczyk. Model 0897. Cieplutka bluza wykonana z dzianiny ze sklepu tkaniny-polary.pl. Piękny asymetryczny i całkiem prosty w wykonaniu model. W sam raz na zbliżającą się jesień. Na pewno będzie się świetnie sprawował jako jesienny płaszczyk oraz zimowa bluza. Do wyboru z kapturem lub z wielkim szalem.

Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć

Płaszcz z kapturem. Model 0532. A to kandydat na znacznie zimniejsze dni. Ten płaszczyk można spokojnie uszyć z fajnego flauszu. Dla zmarzluchów znajdzie się miejsce na ocieplinę. A wielki kaptur, krojony z całości, idealnie sprawdzi się w zawieruchę.

Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć

Dziecięce bluzy raglanowe z wstawkami. Model 0822. Różowa dzianina na szarym polarze również pochodzi ze sklepu tkaniny-polary.pl. Jest bardzo ciepła i wygodna. A przy szyciu nie trzeba się martwić o kontrastowy, pięknie pasujący do różu odcień szarości. Róż i szarość to po prostu dwie strony tego samego materiału. Lubimy takie dwa w jednym, a WY?

Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć

Bluzy raglanowe ze wstawkami. Model 0821. Ten sam róż posłużył do uszycia bluzy damskiej. Krojem przypomina dziecięcą, ale jest naprawdę bardzo kobieca. Idealna na jesienne spacery lub długie wieczory z książką w ręku.

  Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć

Sponsorzy naszych nagród.

 Na początek przypomnę o najważniejszym fakcie dotyczącym nitek. W tym roku zakład produkcyjny Amanda obchodzi okrągłą rocznicę. Są już z nami na rynku 30 lat. To naprawdę imponujący okres. My życzymy fabryce, a przede wszystkim sobie i wszystkim krawieckim pasjonatom, aby produkowali nici przynajmniej 30 kolejnych lat.

Kliknij aby powiększyć

Na samym początku wymieniłam Amandę, która opiekuje się wrześniowymi tygodniami konkursowymi. Czas przypomnieć, że jeszcze kilka fajnych firm przygotowało dla Was nagrody. Oto nasi sponsorzy:

  • Organizator konkursu, czyli Papavero sp z o.o.
  • Producent najlepszych na świeci nici do szycia, firma Amanda sp. z o.o. z Sulechowa
  • Właściciel strony internetowej Krohmall.pl, firma Huuft sp. z o.o.
  • Właściciel sklepu z materiałami Tkaniny-polary.pl, firma AC Fashion sp. zo.o. z Łodzi

Kliknij aby powiększyć  ps2018 153

A na koniec przypominamy, że organizatorem konkursu jest Papavero.pl. A cudowną pomocną dłoń zaoferowały dziewczyny z grupy 123szyjeszty, które będą najostrzejszą częścią jury.

Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć

Rozstrzygnięcie całego konkursu odbędzie się na jesiennych targach FastTextile, stąd nazwa naszego konkursu. Do którego raz jeszcze gorąco namawiam wraz ze wszystkimi członkami jury i sponsorami nagród.

Kliknij aby powiększyć

 

100% (1 głos)
1507 wyświetleń