Diabeł tkwi w szczegółach

Przez cały rok powinien nam towarzyszyć modny żółty kolor. Jednak nie tylko kolor będzie atutem naszej odzieży. Kolejnym dość mocno widocznym aspektem są piękne koronki. Wybierać należy te szlachetne, eleganckie i delikatne.

Plany i postanowienia noworoczne to coś, co towarzyszy nam na początku każdego roku. Część z nich realizujemy z przyjemnością a o innych staramy się zapomnieć czym prędzej. A jak jest u Was?

Plany szyciowe na najbliższy tydzień? Kto ma, przyznać się i to szybko. My się pochwalimy naszymi, niektóre są już gotowe i czekają na opublikowanie szablonu. Inne są sprawdzone i czekają na przeszycie. A jeszcze inne w totalnej rozsypce. wszystkimi się pochwalimy.

Sylwester rozpocznie bardzo długi okres pełen tanecznych imprez. To idealny czas na to, aby wykorzystać fajne błyszczące materiały. Cekiny będą ich świetnym uzupełnieniem.

Pamiętacie specjalistów od kolorów? Otóż firma Pantone wywołała tym razem do tablicy kolor zielony. I właśnie on będzie najważniejszym kolorem w nadchodzącym roku.