Diabeł tkwi w szczegółach

Jaki jest przepis na sukces? Pomidor. Jak nazywa się najdłuższa rzeka w Polsce? Pomidor. Ile lat ma babcia Krystyna? Pomidor. A jaki kolor będzie najmodniejszy w 2018 roku? Pomidor! Kto pamięta tą dziwaczną zabawę w pomidora, która w dzieciństwie była jedną z wielu naszych ulubionych? Następny rok będzie taką powtórką z rozrywki.

Firma Pantone wybrała bardzo krótką paletę kolorów ponadczasowych. Nic więc dziwnego, że pojawił się w niej tak oczywisty kolor. Piaskowy towarzyszy nam w wielu aspektach życia. Jest pięknym tłem do zabawy, pracy czy odpoczynku.

Za kilka godzin pojawi się u nas kolejny szablon na piękny żakiet. Będzie trzeba go jakoś zapiąć. Spójrzmy więc, jakie mamy możliwości. Obejrzyjmy chociaż kilka z nich.

A to za sprawą kokosowego, niesamowicie delikatnego, pięknego i modnego koloru. Przełamana biel to ulubiony klasyk firmy Pantone. Czy Wasz również?

Jeszcze nie skończyło nam się lato, a firma Pantone przygotowała trendy na kolejne. Oczywiście trendy obejmujące kolory, które będą nas dopadać z każdej półki sklepowej niemal każdego sklepu z odzieżą. Taka moda jest dość zabawna. Ktoś nam ustala, co mamy nosić, a my lubimy akurat te kolory. Nie do końca się z tym zgadzam, że tak być musi. Ale uważam, że warto wiedzieć, co w trawie piszczy. Dlatego warto zerknąć na to, jakie kolory przygotowali dla nas kolorowi eksperci.