Diabeł tkwi w szczegółach

Czy wiecie, że na drodze, poza terenem zabudowanym, warto mieć na sobie kamizelkę odblaskową. Przepisy są słuszne, warto abyśmy byli widoczni. Ale kamizelka odblaskowa jest taka straszna. Nie mam pojęcia, gdzie mogłabym ja nosić. Zawsze pod ręką w torebce, na wszelki wypadek, gdybym chciała zrobić dwa kroki za znak miejscowości? Wydaje się to nieco trudne. Szczególnie ze straszną sklerozą, która dotyka nie tylko moją osobę. Dlatego dziś pokażę Wam mój sposób na bycie widocznym na drodze. I to znacznie ładniejszy, niż potwornie potworna kamizelka, jaką noszą robotnicy.

Żakiet zawdzięczamy Coco Chanel. To właśnie ona pozwoliła nam cieszyć się nim każdego dnia. Spójrzmy, jak piękne żakiety możemy sobie uszyć oraz jak powstają w pracowni Chanel do dnia dzisiejszego.

Nazwa tego koloru jest zupełnie inna. Związana jest z zieloną włoską kapustą, jarmużem. Ale dla mnie ten kolor jest po prostu ponadczasowy i uniwersalny. Kojarzy mi się z militarnym stylem, który powraca jak bumerang. I jest to odcień, który lubię najbardziej w szafie.

Pudrowy róż to naprawdę piękny i kobiecy kolor. Bluzki w tym kolorze będą pasowały nam zarówno do codziennych jak i oficjalnych strojów. Pod warunkiem, że będą miały klasyczny krój i naprawdę spokojny pudrowy odcień.

Kolory, które będą popularne tego roku, przeminą wraz z kolejnymi zachodami słońca. Tak po prostu o nich zapomnimy. Niezależnie od tego, pisząc te artykuły zerkam na opinie innych ludzi o modnych kolorach. Niektórzy podchodzą do tego tematu tak poważnie, jak do budowy mostu przez ocean. Osobiście wolę zerknąć i wiedzieć, ale nie pozwalam się im opętać. Dlatego dziś po prostu obejrzymy zielony. Zielony, który według niektórych jest symbolem całego ruchu eko.