Diabeł tkwi w szczegółach

W oczekiwaniu na trzeci szablon w tym tygodniu... tak tak, to będzie trzeci... zajrzyjmy za kulisy pracy nad nim.

Mówi się, że kwiecień plecień bo przeplata... a my będziemy mieli taki sierpień. Gorąco jest jak w piecu. Dlatego na papavero pojawi się kilka letnich rzeczy. Ale zbliża się jesień i na nią również rozpoczniemy przygotowania.

Pewien konstruktor odzieży wpadł na szalony pomysł, aby szablonów na papavero pojawiało się więcej. To więcej, to będą szablony dziecięce. Dlatego dziś słów o nich kilka. Z prośbą do wszystkich mamuś, tatusiów, ciotek i babć szyjących. I do całej reszty również. Potrzebna pomoc przedkonstrukcyjna.

W oczekiwaniu na kolejny szablon mamy dla Was piękną niespodziankę. Nie będziemy jej przedstawiać dłużej, sami ją zobaczcie. Poznajcie Niesforne Szmatki i ogromną krawiecką pasję, o której opowie Wam samodzielnie.

Wakacje to czas, w którym nauka wcale tak szybko nie idzie. Człowiek myśli wolniej, przyswaja trzy razy mniej. I to nie dlatego, że nie potrafi ogarnąć więcej. Po prostu wakacje to czas lenistwa. Dlatego dziś, na rozpoczęcie wakacji, lekcja idealnie prosta i przyjemna. I pożyteczna.