Diabeł tkwi w szczegółach

Pudrowy róż to naprawdę piękny i kobiecy kolor. Bluzki w tym kolorze będą pasowały nam zarówno do codziennych jak i oficjalnych strojów. Pod warunkiem, że będą miały klasyczny krój i naprawdę spokojny pudrowy odcień.

Nazwa tego koloru jest zupełnie inna. Związana jest z zieloną włoską kapustą, jarmużem. Ale dla mnie ten kolor jest po prostu ponadczasowy i uniwersalny. Kojarzy mi się z militarnym stylem, który powraca jak bumerang. I jest to odcień, który lubię najbardziej w szafie.

Czy widziałyście już wiosnę? Kwitnące pierwiosnki, żonkile a nawet przebiśniegi. Czy rosną już w Waszych ogrodach?

Kolory, które będą popularne tego roku, przeminą wraz z kolejnymi zachodami słońca. Tak po prostu o nich zapomnimy. Niezależnie od tego, pisząc te artykuły zerkam na opinie innych ludzi o modnych kolorach. Niektórzy podchodzą do tego tematu tak poważnie, jak do budowy mostu przez ocean. Osobiście wolę zerknąć i wiedzieć, ale nie pozwalam się im opętać. Dlatego dziś po prostu obejrzymy zielony. Zielony, który według niektórych jest symbolem całego ruchu eko.

Najbliższy czas opanowany został przez niebieski kolor. Na początek był lapis lazuli, potem Niagara a teraz Paradise Island. Kto lubi niebieski, ten z przyjemnością będzie modny tego lata.