Diabeł tkwi w szczegółach

Żakiet zawdzięczamy Coco Chanel. To właśnie ona pozwoliła nam cieszyć się nim każdego dnia. Spójrzmy, jak piękne żakiety możemy sobie uszyć oraz jak powstają w pracowni Chanel do dnia dzisiejszego.

Pudrowy róż to naprawdę piękny i kobiecy kolor. Bluzki w tym kolorze będą pasowały nam zarówno do codziennych jak i oficjalnych strojów. Pod warunkiem, że będą miały klasyczny krój i naprawdę spokojny pudrowy odcień.

Kolory, które będą popularne tego roku, przeminą wraz z kolejnymi zachodami słońca. Tak po prostu o nich zapomnimy. Niezależnie od tego, pisząc te artykuły zerkam na opinie innych ludzi o modnych kolorach. Niektórzy podchodzą do tego tematu tak poważnie, jak do budowy mostu przez ocean. Osobiście wolę zerknąć i wiedzieć, ale nie pozwalam się im opętać. Dlatego dziś po prostu obejrzymy zielony. Zielony, który według niektórych jest symbolem całego ruchu eko.

Nazwa tego koloru jest zupełnie inna. Związana jest z zieloną włoską kapustą, jarmużem. Ale dla mnie ten kolor jest po prostu ponadczasowy i uniwersalny. Kojarzy mi się z militarnym stylem, który powraca jak bumerang. I jest to odcień, który lubię najbardziej w szafie.

Czy widziałyście już wiosnę? Kwitnące pierwiosnki, żonkile a nawet przebiśniegi. Czy rosną już w Waszych ogrodach?