Diabeł tkwi w szczegółach

Kolory, które będą popularne tego roku, przeminą wraz z kolejnymi zachodami słońca. Tak po prostu o nich zapomnimy. Niezależnie od tego, pisząc te artykuły zerkam na opinie innych ludzi o modnych kolorach. Niektórzy podchodzą do tego tematu tak poważnie, jak do budowy mostu przez ocean. Osobiście wolę zerknąć i wiedzieć, ale nie pozwalam się im opętać. Dlatego dziś po prostu obejrzymy zielony. Zielony, który według niektórych jest symbolem całego ruchu eko.

Czy widziałyście już wiosnę? Kwitnące pierwiosnki, żonkile a nawet przebiśniegi. Czy rosną już w Waszych ogrodach?

Tak wiemy, że już jest marzec. Ale dziś opowiem Wam o jednym z moich noworocznych postanowień. A raczej krawieckich marzeń. Od jakiegoś czasu chodzi za mną uszycie pięknej sukni. Takiej, nad którą trzeba będzie spędzić wiele godzin z igłą i nitką w ręku. Takiej, która będzie zachwycała i cieszyła oko. Niezależnie od tego, czy znajdzie się okazja, na którą będzie ją można założyć. Może się znajdzie, to się okaże. Może to małe krawieckie marzenie uda się spełnić w tym roku. Dlatego dziś pokażę Wam, jakie obrazy kojarzą mi się z tym noworocznym postanowieniem.

Najbliższy czas opanowany został przez niebieski kolor. Na początek był lapis lazuli, potem Niagara a teraz Paradise Island. Kto lubi niebieski, ten z przyjemnością będzie modny tego lata.

Niagara to nazwa jednego z kolorów najmodniejszych tego roku. Firma Pantone wybrała dla nas kilka odcieni niebieskiego, ale ten jest naprawdę piękny.