Cekinowe materiały świetnie sprawdzą się zarówno w sylwestrowych jak i karnawałowych sukienkach. Każdy z nas może wybrać cekiny w ulubionym kolorze oraz kształcie. Znajdziemy tradycyjne okrągłe cekiny, ale także kwadratowe, prostokątne lub o całkiem innych wyszukanych kształtach.

Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć

Od nas zależy, czy zdecydujemy się na całą cekinową suknię czy drobne elementy ozdobione własnoręcznie pojedynczymi świecidełkami. Takie pojedyncze cekiny, w połączeniu z drobnymi koralikami i fajnym wzorem mogą upiększyć nawet najprostszą sukienkę. Faktem jest, że pracy przy takich detalach jest naprawdę dużo, ale naprawdę warto. Oto jedna z naszych cekinowych jedwabnych sukni, która otrzymała aplikację z takich właśnie pojedynczych cekinów i drobnych koralików.

  Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć

Cekinowa sukienka to naprawdę bardzo fajny element garderoby. Jeśli jednak nie lubicie świecących strojów, warto zastanowić się nad drobniejszym elementem. Może kapelusz, muszka, pasek albo chociaż błyszcząca torebka?

Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć

A może błyszcząca aplikacja? Takie cekinowe drobiazgi potrafią na szybko upiększyć bluzkę lub sukienkę i pozwalają w bardzo prosty sposób uzyskać strój na domową prywatkę.

Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć

A może macie już jakieś błyszczące cekiny będące częścią Waszej szafy? Koniecznie nam się wszystkim pochwalcie.

100% (0 głosów)
1320 wyświetleń