Na początek chcielibyśmy całą papaverową ekipą życzyć Wam cudownego roku. Całego, od wczoraj aż do następnego Sylwestra. I życzymy Wam, abyście zaglądali do nas często, aby Wasze szyciowe plany zostały zrealizowane przynajmniej w 100 procentach. Każdy z Was ma inna szyciową listę zadań na ten rok, razem zdziałamy naprawdę wiele. To będą tysiące uszytych pięknych rzeczy. Pochwalcie się, jaką część tej całości macie zamiar wykonać we własnych pracowniach. Sukienka a może kilkanaście? Spodnie dla dziecka a może kurtka dla koleżanki?

Kliknij aby powiększyć  Kliknij aby powiększyć

Szyciowe życzenia nie wystarczą. Bo przecież nie tylko szyciem człowiek żyje. Dlatego życzymy Wam dużo szczęścia w nadchodzącym roku. I niech to szczęście przyniesie Wam wszystko, czego Wam potrzeba. Niech Was dopadnie każdego dnia i sprawi, że będą one słoneczne i radosne.

Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć

Miłości więcej, niż mogliście zaznać przez całą swoją przeszłość. I to takiej, jaką sobie wymarzyliście. Życzymy Wam wielu dobrych osób w Waszym otoczeniu.

Kliknij aby powiększyć  Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć

Dużo, dużo dobrej zabawy. Niezależnie od tego, czy dobrze się bawicie przy maszynie, biegając czy tańcząc, niech uśmiech nie schodzi z Waszej twarzy ani na chwilę. No i oczywiście niech szablony na papavero.pl będą takie, abyście mogli zawsze przy ich poznawaniu cieszyć się tak, jak ta śliczna para na ostatnim zdjęciu. Tego życzymy Wam i nam z całego serca.

Kliknij aby powiększyć  Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć

Dużo zdrowia. I chociaż czasy są takie, że łatwiej zjeść wstrętnego "fastfooda" i obejrzeć jakiś mało rozwijający program w TV, to my życzymy Wam, abyście znaleźli siłę w sobie do ćwiczeń fizycznych oraz czas na przygotowanie zdrowych i smacznych posiłków. Zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia. I niech jedyny lekarz, na którego spojrzycie w tym roku, będzie tym poniżej.

  Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyćKliknij aby powiększyć

Mądrości życzyć Wam nie musimy. Bo jesteśmy fantastycznym narodem i chociaż popełniamy jakieś drobne gafy, to możemy być z nas dumni. Dlatego raz jeszcze życzymy Wam szczęścia.

Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć

A dla nacieszenia oka raz jeszcze fajerwerkami, polecamy obejrzeć ten, który nam przypadł bardzo do gustu. Finlandia i piękne rozpoczęcie roku 2017

100% (0 głosów)
1089 wyświetleń

Komentarze

FF
#3 FF 2017-01-02 11:06
Wszystkiego dobrego! :-* :3
kaha2012
#2 kaha2012 2017-01-02 10:18
Moc energii przy realizacji planów i marzeń w 2017 roku dla Wszystkich zakochanych w portalu papavero.pl
Zakwitnij
#1 Zakwitnij 2017-01-02 09:49
Wiele szczęścia i pomyślności w Nowym Roku dla całej Papavero-ekipy! Dziękuję za Waszą wspaniałą pracę.