Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
Wszelkie luźne rozmowy na temat Gendo!

TEMAT: Takie tam o aukcjach

Takie tam o aukcjach 4 lata 1 tydzień temu #5988

• tatusiek
  • mąż
  • Otrzymane podziękowania 4
  • Oklaski: 1
Mamy już w Gendo! zakłądkę "Obserwuję". Obok Usuń można dodać guziczek "Dodaj" i tam wybieramy czy chcemy obserwować sprzedawcę, czy kategorię czy koniunkcję: "kategorię u sprzedawcy". Metody powiadomień mamy już opracowane. Pozostawienie pustej metody też coś daje bo gdy sprzedających zrobi się więcej to mamy naszą listę ulubionych sprzedających. Wysłane powiadomienie powinno zawiesić wysyłanie kolejnych powiadomień dla tego "filtra" przynajmniej do momentu zalogowania się użytkownika do konta. Chodzi o to żeby nie wysyłać wielu powiadomień jeżeli sprzedawca hurtowo wystawi wiele aukcji.

Taka opcja niesie za sobą kilka konsekwencji. Jej brak dyscyplinuje użytkowników do regularnego przeglądania aukcji. Jej pojawienie się może doprowadzić do zmniejszenia ruchu na stronach Gendo!. Ponadto jeżeli taki mail powiadamiający zostanie przez użytkownika przeoczony, może on w konsekwencji przegapić okazję lub wiele okazji zakupu. No chyba żeby powiadamiać o każdym zdarzeniu.

Taka moja wizja, może ktoś ma lepszą:)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Takie tam o aukcjach 4 lata 1 tydzień temu #5987

• admin
  • admin
  • Otrzymane podziękowania 19
  • Oklaski: 7
omikrona napisał:
tatusiek napisał:
Pięknie na m się to Gendo! rozwija:) Niektóre aukcje kończą się zanim je zobaczę :) Nie mam jeszcze odruchu regularnego zaglądania. Zastanawiałem się czy dałoby się stworzyć możliwość "zamawiania" powiadomień o pojawieniu się nowej aukcji danego użytkownika lub w danej kategorii. Zwłaszcza, że niektóre aukcje są zapowiadane wcześniej.

Pytanie tylko czy jeszcze komuś przydałaby się taka funkcjonalność, bo tylko dla mnie to trochę szkoda roboty :)
Z chęcią skorzystałabym z takich powiadomień

Pomysł jest ciekawy. Proszę o dodatkowe informacje jakby to miało wyglądać według was.

Takie tam o aukcjach 4 lata 1 tydzień temu #5986

• FF
  • FF
  • Otrzymane podziękowania 1
  • Oklaski: 0
papavero napisał:
Jeśli mogę prosić o dwa przelewy, to będę bardzo wdzięczna. Papavero to spółka zoo, posiadamy pełną księgowość i za operacje na koncie inne niż spółki księgowa suszy mi potem głowę trzy dni i donosi jakieś papierzyska do wyjaśniania dlaczego co i jak.

Ok, wszystko jasne. To idę płacić.

Takie tam o aukcjach 4 lata 1 tydzień temu #5985

• papavero
  • papavero
  • Otrzymane podziękowania 52
  • Oklaski: 20
Jeśli mogę prosić o dwa przelewy, to będę bardzo wdzięczna. Papavero to spółka zoo, posiadamy pełną księgowość i za operacje na koncie inne niż spółki księgowa suszy mi potem głowę trzy dni i donosi jakieś papierzyska do wyjaśniania dlaczego co i jak.

Takie tam o aukcjach 4 lata 1 tydzień temu #5984

• FF
  • FF
  • Oklaski: 0
papavero napisał:
W sprawie paczek: Przesyłkę należy doliczyć jedną, proszę się nie przejmować tym, że system nadal nalicza nam jakieś dziwne podzialy na paczki. Sprzedawca jest na razie jeden, paczka wyjdzie jedna. Widzę, że wygrałaś bluzę, ona zostanie spakowana razem jeśli chcesz. :-)

Oczywiście, że najlepiej będzie razem. Pytanie tylko, czy da się za wszystko razem zapłacić.

Takie tam o aukcjach 4 lata 1 tydzień temu #5983

• omikrona
  • omikrona
  • Oklaski: 2
tatusiek napisał:
Pięknie na m się to Gendo! rozwija:) Niektóre aukcje kończą się zanim je zobaczę :) Nie mam jeszcze odruchu regularnego zaglądania. Zastanawiałem się czy dałoby się stworzyć możliwość "zamawiania" powiadomień o pojawieniu się nowej aukcji danego użytkownika lub w danej kategorii. Zwłaszcza, że niektóre aukcje są zapowiadane wcześniej.

Pytanie tylko czy jeszcze komuś przydałaby się taka funkcjonalność, bo tylko dla mnie to trochę szkoda roboty :)
Z chęcią skorzystałabym z takich powiadomień
Time to create page: 0.123 seconds