Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
Wszelkie luźne rozmowy na temat Gendo!

TEMAT: Dzianiny - aukcje

Dzianiny - aukcje 4 lata 2 tygodni temu #5954

• admin
  • admin
  • Otrzymane podziękowania 19
  • Oklaski: 7
Prosze nie dokonywać chwilowo wpłaty za ten zakup. Problem wynika to z tego, że cenniki różnią się dopuszczalną ilością elementów w paczce. To skutkuje tym, że system rozpoznał dwa osobne sposoby dostawy mimo takiej samej nazwy. Założyliśmy w takim przypadku, że nie da się tego automatycznie dopasować i rozbiliśmy takie przypadki na dwie dostawy. Aktualnie mamy wątpliwości czy to było właściwe rozwiązanie. Jutro z rana odpowiem zbiorczo jak to zostanie rozwiązane. Pozdrawiam.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): kae

Dzianiny - aukcje 4 lata 2 tygodni temu #5953

• kae
  • kae
  • Otrzymane podziękowania 3
  • Oklaski: 0
Przy zakupie dzianin i zamków można spakować jedną paczkę? Ja mam dwa osobne cenniki i dwa koszty dostawy, chociaż wybrałam w obu wypadkach paczkę ekonomiczną w jednym zamówieniu.

Dzianiny - aukcje 4 lata 2 tygodni temu #5952

• papavero
  • papavero
  • Otrzymane podziękowania 52
  • Oklaski: 20
Joanno, to dobra cena. Tyle metrów to już paczka.

Dzianiny - aukcje 4 lata 2 tygodni temu #5951

• papavero
  • papavero
  • Otrzymane podziękowania 52
  • Oklaski: 20
Dziewczyny, rzeczywiście nie przemyślałam tego, drugi metr zmieści się listem o większym gabarycie. Za moment poprawię aukcję pod tym kątem. A jeśli ktoś kupił tylko 2 metry, to będzie to gabaryt B w przypadku dzianin. Koszt 10,5.

Admin poniżej opisał jak to założyłam na początku. Ale teraz istnieje możliwość wybrania dwóch metrów listem o gabarycie B. Więcej do koperty nie zmieszczę, szczególnie, że na mojej poczcie pracują wyjątkowe służbistki z miarkami. Niczego nie popuszczą.
Ostatnio zmieniany: 4 lata 2 tygodni temu przez papavero.

Dzianiny - aukcje 4 lata 2 tygodni temu #5950

• admin
  • admin
  • Otrzymane podziękowania 19
  • Oklaski: 7
Odpowiem zamiast szefowej. Z tego co widzę w aukcji gramatura tetgo materiału to 340gr/m2. Biorąc zatem pod uwagę objętość i wagę do zwykłego listu nie da się wcisnąć więcej niż 1mb. Stąd wynika, że jeżeli chcesz otrzymać ten towar w 2m kawałku musisz wybrać jakąś paczkę. Z tego co widzę paczka ekonomiczna kosztuje 15zł, a wciśniesz w nią do 20mb tego ściągacza. Tyle teorii, a odpowiadając konkretnie na pytanie. Najniższa kwota dostawy 2mb ściągacza malinowego to 15zł.
Za tę wiadomość podziękował(a): sznurek

Dzianiny - aukcje 4 lata 2 tygodni temu #5949

• Joanna205
  • Joanna205
  • Otrzymane podziękowania 13
  • Oklaski: 6
Zakupiłam 12m dzianiny i wybrała dostawe w cenie 16,50 czy dobrze? proszę o szybka odp
Time to create page: 0.116 seconds