Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
Wszelkie luźne rozmowy na temat Gendo!

TEMAT: rozpuszczalne nici

rozpuszczalne nici 4 lata 2 miesiąc temu #6008

• papavero
  • papavero
  • Otrzymane podziękowania 53
  • Oklaski: 20
Jak dostaję wpłatę to wysyłam. :-) A jak nie dostaję, to czekam cierpliwie. A tak po 2 tygodniach się upominam co z tym fantem. I wtedy albo czekam dłużej albo kończymy. Nie jestem niecierpliwa w przypadku tych transakcji, które są teraz. Bo wiem, że te teraz są tylko teraz i musicie się szybko decydować.

A z takich magazynowych rzeczy pozostało mi jeszcze kilka dzianin. Dorzucę je, ale myślę, że jutro-pojutrze. Mam biały ściągacz, ale on to raczej powinien zostać wykorzystany do farbowania na inny kolor, bo on taki trochę ecru, wystawię go super tanio, może się komuś przyda po prostu. Mam jeszcze jedną pakę tej super taniej granatowej, ale to już ostatnia część, z 20 metrów będzie. A była cała sterta aż pod sufit. :-) Fajnie, że Wam się przydała.

T-shirtówki granatowe to mam jeszcze całe ogromne pudła, więc one pozostaną z nami na dłużej. Tu się spieszyć nie trzeba.

Tkanin mam niewiele, ale kilka jest. Wystawię je również w tym tygodniu.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): lefcio

rozpuszczalne nici 4 lata 2 miesiąc temu #6007

• kae
  • kae
  • Otrzymane podziękowania 3
  • Oklaski: 0
A ile ewentualnie mogą "leżakować" zamówienia ? zdarza się, że pojawia się fajna rzecz albo ma się pojawić zaraz po wysyłce

rozpuszczalne nici 4 lata 2 miesiąc temu #6006

Będą. Ale nie wiem czy uda się w tym tygodniu. Kaha, jeśli zamówiłaś jakieś dzianiny to one mogą poczekać na nici. Jeśli oczywiście chcesz poczekać.

rozpuszczalne nici 4 lata 2 miesiąc temu #6005

• kaha2012
  • kaha2012
  • Otrzymane podziękowania 4
  • Oklaski: 0
Czy pojawią jeszcze nici rozpuszczalne, jeżeli tak to kiedy?
Czekałam z zamówieniem na nowe dzianiny a w tym czasie uciekły mi nici............
Time to create page: 0.154 seconds