Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
Wszelkie luźne rozmowy na temat Gendo!

TEMAT: Nowa dostawa przydasiów

Nowa dostawa przydasiów 3 lata 7 miesiąc temu #6497

• gra
  • gra
  • Oklaski: 0
a ja szukam takiej nitki o nazwie "wooly nylon" (i przeglądarka w grafice pokazuje mi takie niteczki jak chcę ) ale ni groma nie wiem jak one nazywają się po naszemu ....... a są dość dziwne bo takie kosmate i właśnie taka mi potrzebna. A może gdzieś w przepastnych magazynach Papavero leży i czeka na mie ;)
Pliisss ... co to za nitka????
Załączniki:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Nowa dostawa przydasiów 3 lata 7 miesiąc temu #6496

• papavero
  • papavero
  • Otrzymane podziękowania 52
  • Oklaski: 20
O taki ładny zestaw niteczek dla Was przygotowałam. 20 szpulek, w tym jedna niespodziankowa, bo lubimy niespodzianki, prawda?
papavero.pl/auction/nici-amanda-20-duzych-szpulek-505.html

Nowa dostawa przydasiów 3 lata 7 miesiąc temu #6495

• papavero
  • papavero
Uwierz mi, nikt tego biurka nie wyniesie. Jest ogromne, ciężkie i załadowane adminowym hobby. Tam stoją jakieś cuda, mierniki, lutownice, mikroskop i nawet endoskop i licho wie co jeszcze. ;-)

Nowa dostawa przydasiów 3 lata 7 miesiąc temu #6494

• Joanna205
  • Joanna205
  • Otrzymane podziękowania 13
  • Oklaski: 6
Oooo to biurko to na Gendo! wystaw ktoś kupi :-)))) A to sie wstrzymam jeszcze z płatnościami

Nowa dostawa przydasiów 3 lata 7 miesiąc temu #6493

• papavero
  • papavero
Na ten tydzień prawie tak. Jeszcze dziś ze 2 inne przydasie gumokoronka czarna (tej zamówiłam tylko troszkę, aby sprawdzić producenta, ale będzie potem w stałej ofercie) i haki do spodni. Barkowe jeszcze chwilę nas drażnią swą nieobecnością ;-) a na początku września w naszej stałej ofercie pojawią się kolejne rzeczy. W pierwszej kolejności igły przeróżne. :-)

Mam też wielkie pudło nici. Ja je zważę, sfotografuję całościowo, i wystawię na aukcji od 1 zł. Nie mam siły do ich fotografowania osobnego bo jest ich naprawdę za dużo. ;-)

A najważniejsze, proszę pisać co byście chciały w papaverowej pasmanterii mieć pod ręką. Postanowiłam że wszystko będzie co potrzebne. A niech tam, wyrzucę z firmy biurko admina, gdzieś nam się to pomieści ;-)

Nowa dostawa przydasiów 3 lata 7 miesiąc temu #6492

• Joanna205
  • Joanna205
  • Otrzymane podziękowania 13
  • Oklaski: 6
Witam mam pytanko malutkie :-) czy to już wszystkie przydasie wystawione na Gendo!?
Time to create page: 0.180 seconds