Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
Zasady działania i uwagi dotyczące HOT18

TEMAT: Jak działa HOT18

Jak działa HOT18 3 lata 6 miesiąc temu #6136

• szycie007
  • ola
  • Otrzymane podziękowania 1
  • Oklaski: 0
No to jak można być niezorientowanym to pytanko-do hot18 trafiają tylko propozycje z ostatniego tygodnia? Bo jeśli tak to może by wywalać te starsze coby takie niezorientowane jak ja nie klikały niepotrzebnie jak obłąkane, że aż palce bolą:)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Jak działa HOT18 3 lata 8 miesiąc temu #5937

• regina16
  • regina16
  • Otrzymane podziękowania 1
  • Oklaski: 1
Tak.

Jak działa HOT18 3 lata 8 miesiąc temu #5936

• Eddka
  • Eddka
  • Oklaski: 0
Mam pytanie dotyczące zdjęć dodawanych do poczekalni. Jeżeli zdjęcie nie dostanie w przeciągu tygodnia wystarczająco dużo "podoba mi się", to już nie trafi do HOT18? Nawet jeżeli po jakimś czasie uzbiera dużo głosów? :(

Jak działa HOT18 3 lata 8 miesiąc temu #5920

• papavero
  • papavero
  • Otrzymane podziękowania 52
  • Oklaski: 20
Artykuł wprowadzający do HOT18. Jeśli nie wiesz jak to działa i po co jest HOT18 koniecznie to przeczytaj: papavero.pl/article?id=1304

Bieżące notowanie HOT18, czyli na co głosujemy w tym tygodniu. papavero.pl/hot18

Przeboje HOT18, czyli wybrane przez Was modele, które posłużyły jako inspiracja do nowych szablonów. papavero.pl/hot18/walloffame

Poczekalnia pełna Waszych obrazków, które czekają na głos. Najwyżej oceniane, wrzucone w ciągu ostatniego tygodnia, wchodzą do HOT18. papavero.pl/album/1?o=mr

A jeśli nadal coś jest niejasne to z przyjemnością wszyscy odpowiemy na pytania niezorientowanych.
Za tę wiadomość podziękował(a): Madzik96
Time to create page: 0.128 seconds