Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Piękne oko - mini konkurs

Re: Piękne oko - mini konkurs 9 lata 10 miesiąc temu #1089

A kiedy beda podane wyniki:)?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Re: Piękne oko - mini konkurs 9 lata 10 miesiąc temu #1088

• edinka
  • edinka
  • Oklaski: 0
Hmmm... no chyba , że ktoś spędza Sylwestra na Bali to wówczas rzeczywiscie nie polecalabym mocnego makijazu z dużą ilością "skladników" bo najnormalniej w swiecie moglby się rozplynąć.

W Polskich warunkach raczej w niewielu miejscach jest na tyle gorąco, zeby makijaż wykonany dobrymi kosmetykami splynąl z twarzy :$

Domyslam się , że Sebastian jednak preferuje minimalizm niestety w przeciwienstiwe do mnie , bo ja maluję się na codzień - oko dosyc mocno podkreslam więc na Sylwestra chcąc nie chcąc muszę mieć na oku coś więcej , zeby nie wyglądać jak na codzień :p

Re: Piękne oko - mini konkurs 9 lata 10 miesiąc temu #1087

Pewnie chodzi o te diamenciki :)
<br />

Re: Piękne oko - mini konkurs 9 lata 10 miesiąc temu #1086

Podpowiedź jest naprawdę bardzo prosta :)
Niestety czasem ani dobre kosmetyki ani baza nie pomaga.. Kiedy np jest za dużo dodatków na oku :)
FOX make up artist

Re: Piękne oko - mini konkurs 9 lata 10 miesiąc temu #1085

Nie bardzo rozumiem podpowiedz:$ Hmm to jest kwestia doboru dobrych kosmetykow i np. bazy pod cienie. Powinnysmy pisac w opisie takie rzeczy?

Re: Piękne oko - mini konkurs 9 lata 10 miesiąc temu #1084

Się nie wtrącałem umyślnie w przebieg konkursu, gdyż nie chciałem Wam podpowiadać czego oczekuję po Waszych pracach :) Ponieważ jutro ogłosimy wyniki- czyli macie jeszcze chwilę na dosyłanie prac, w ostatniej chwili dam Wam małą podpowiedź :)

Każda kobieta idąca na sylwestrową imprezę musi liczyć się z pewnymi kwestiami od niej niezależnymi... Np brakiem klimatyzacji...

;)
Powodzenia papaverowiczki :)
FOX make up artist
Time to create page: 0.153 seconds