Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: To juz szósta edycja konkursu Zaprojektuj sama

Re: To juz szósta edycja konkursu Zaprojektuj sama 9 lata 9 miesiąc temu #1184

• edinka
  • edinka
  • Oklaski: 0
A to , że Sebastian lubi awangardę to zauwazylam już dawno :p

Pewnie byśmy się zdziwily , niestety nie wszystko trafia na strone. Ale jak się jest takim detektywem jak ja to można obejrzeć trochę więcej :^)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Re: To juz szósta edycja konkursu Zaprojektuj sama 9 lata 9 miesiąc temu #1183

• papavero
  • papavero
  • Otrzymane podziękowania 52
  • Oklaski: 20
Co do skojarzeń awangardowych z papavero, to mogą być bardzo luźne,

a co do naszych projektów awangardowych, to bardzo byście się zdziwiły co wychodzi czasem spod naszych maszyn :D Nie mówiąc już o Sebastianowych stylizacjach i makijażach, no choćby fryzurka z artykułu, która wyczesana została na szkolenie z awangardy fryzjerskiej marki Matrix

Re: To juz szósta edycja konkursu Zaprojektuj sama 9 lata 9 miesiąc temu #1182

• papavero
  • papavero
  • Otrzymane podziękowania 52
  • Oklaski: 20
W regulaminie jest napisane, że "Organizator finansuje produkcję ubioru damskiego na podstawie zwycięskiego projektu" Co nie oznacza, że ta rzecz, zostanie nagrodą, a jedynie to, że zostanie przez nas wyprodukowana :)

Nagrodą jest jedna dowolna rzecz z naszej pracowni, która będzie w dniu sesji znajdowała się w naszej pracowni. Do wyboru. Więc można wybrać realizację zwycięskiego projektu, a można coś innego :) Jeśli więc wymyślicie sobie coś, co Wam się do niczego później nie przyda, to będzie można sobie wybrać np. jedwabną koszulę, lub sukienkę z tiulem :) Co się komu spodoba

Nikogo nie będziemy zmuszać do odebrania nagrody :) Kursy odbywają się najczęściej w weekendy, prowadzimy nie tylko kursu konstrukcji odzieży, jeszcze pewnie w tym tygodniu, lub na poczatku następnego opiszemy Wam kolejne propozycje szkoleń, tym razem pracuje nad nimi Sebastian, bo kursy się odbywają ale jakoś nie miał jeszcze czasu opisać na stronie, tak więc będzie można pouczestniczyć w kursach związanych ze stylizacją, makijażem itp itd.

Re: To juz szósta edycja konkursu Zaprojektuj sama 9 lata 9 miesiąc temu #1181

ahh.. i ja mam jeszcze jedno pytanie dot. już typowo projektu, czy można zrobić coś, co.. hmm delikatnie mówiąc odbiega od papaverowego stylu? ;)

Re: To juz szósta edycja konkursu Zaprojektuj sama 9 lata 9 miesiąc temu #1180

• edinka
  • edinka
  • Oklaski: 0
Dobre pytanie - ponieważ w regulaminie jest napisane , że nagrodą za pierwsze miejsce jest 1 egzemplarz uszyty na podstawie zwycięskiego projektu dokladnie tak jak to bywalo w poprzednich edycjach. Rozumiem , ze ten punkt regulaminu nie dotyczy tej edycji. W zwiazku z tym nasuwa się pytanie - czy w tej edycji zwyciezca rownież zostanie nagrodzony sesją zdjęciową ??

Tak pytam tylko , bo nie wiem jeszcze czy będę brala udzial ,a już na pewno nie liczylabym na wygraną ,ale może komuś innego taka informacja się przyda

Re: To juz szósta edycja konkursu Zaprojektuj sama 9 lata 9 miesiąc temu #1179

Osz.. no właśnie.. w wakacje to może by mi się udało, ale tak to nie dalabym rady..
i jeszcze jedno pytanie dot. nagrody..
czy jeśli wygralabym nagrode główną, to musiałabym przyjechać, żeby rzecz była zrobiona na mój rozmiar, czy dostałabym ją pocztą w innym rozmiarze?
Time to create page: 0.149 seconds