Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Kalambury - czyli pierwsza część wspólnej zabawy

Re: Kalambury - czyli pierwsza część wspólnej zabawy 9 lata 9 miesiąc temu #1282

Lubię kalambury z kurnika :-)
Mam tylko pytanie co do zasad - czy będzie można pisać, czy nie? Albo po prostu nie będzie można pisać hasła?
Myślę, że to bardzo istotne i warto jasno ustalić reguły gry przed niedzielną zabawą :-D.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Kalambury - czyli pierwsza część wspólnej zabawy 9 lata 9 miesiąc temu #1281

• papavero
  • papavero
  • Otrzymane podziękowania 52
  • Oklaski: 20
Albo dziś, bo mi się nie chce już pracować :)

Zrobimy tak, pobawimy się razem w kalambury... lubicie? Abyście miały prezent na dzień kobiet, to rozegramy to dzień wcześniej W niedzielę, 7 marca, czyli już za chwileczkę. Do wygrania będą trzy rzeczy, więc rozegramy sobie trzy bitwy :)

MIEJSCE BITWY
www.kurnik.pl
gra: Kalambury
pokój: Tynkowo
stół założony przez użytkownika: taagniecha (stół zostanie założony w wyznaczonych terminach)

CZAS BITEW:
pierwsza bitwa: 10:00 rano
druga bitwa: 15:00
trzecia bitwa: 22:00
będziemy na was czekać już kwadrans przed rozpoczęciem bitew

O CO GRAMY?
pierwsza bitwa: spódnica made in Papavero
druga bitwa: koszula made in Papavero
trzecia bitwa: sukienka made in Papavero

KTO GRA?
udział mogą wziąć wszyscy użytkownicy portalu papavero.pl. Aby zagrać trzeba będzie założyć konto w serwisie www.kurnik.pl w postaci
P_(nick z papavero)
czyli atachaja założy sobie konto P_atachaja
edinka (jeśli się skusi :) ) założy konto P_edinka
i tak dalej

proszę nie pytać czy można grać ze swoim nickiem, bo ma się tam już konto, zaproszę wszystkich którzy będą mieli P_ przed nickiem, a nagrodę będzie można dostać tylko i wyłącznie jeśli wygrany nick bez przedrostka P_ będzie nickiem z serwisu papavero.pl

czyli jak ktoś założy konto P_tralalaladoahdfhgkfjgfg i wygra, a w serwisie papavero nie bedzie użytkownika tralalaladoahdfhgkfjgfg to nagroda przejdzie na kolejną osobę w kolejce Smile

Jeśli jakiś nick będzie zajęty, to pisać i pytać co zrobić. Można oczywiście już teraz pobawić się kalamburami, żeby w niedziele być rozgrzanym i gotowym :)

No to jak, kto już teraz biegnie rozgrzać się przed niedzielą ?? :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Time to create page: 0.136 seconds