Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Druga edycja konkursu

Głosowanie w kolejnych edycjach. 11 lata 4 miesiąc temu #36

  • papavero
  • papavero
  • Online
  • Posty: 488
  • Otrzymane podziękowania 53
  • Oklaski: 20
Sposób głosowania dla następnej edycji zostanie ustalony do końca miesiąca. Po przeprowadzeniu tego konkursu zbierzemy wszelkie uwagi, przedyskutujemy je z Wami na naszym forum, i wspólnie wybierzemy sposób głosowania. Postaramy się, aby odpowiadał większości z Was oraz oczywiście nam, jako organizatorom.

W obecnej edycji zgłaszacie nam mnóstwo zastrzeżeń, jesteśmy wdzięczni za te uwagi, na bieżąco staramy się poprawić i usprawnić jak najbardziej się da. Czekamy na Wasze opinie i sugestie w tej sprawie. Wiem, że łatwo jest napisać: niesprawiedliwe jest to, niesprawiedliwe jest tamto... nam zależy abyście byli zadowoleni i z przyjemnością brali udział w kolejnych edycjach. Dlatego zachęcam obok pisania że coś jest niesprawiedliwe chociaż wzmianki jak byłoby sprawiedliwiej, abyśmy mogli usprawniać portal tak, aby był on supersprawiedliwy.

Zachęcam jeszcze raz do udziału w kolejnej edycji i do ponownego przeczytania artykułu, który ją rozpoczyna, bo dopisaliśmy tam jeszcze jedno ważne zdanie na koniec.

Ekipa papavero
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

? 11 lata 4 miesiąc temu #35

właśnie.. też bym chciała wiedzieć czy głosowanie będzie wyglądało inaczej, może będę brać udział.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Druga edycja konkursu 11 lata 4 miesiąc temu #34

Witam, a czy w tej drugiej edycji konkursu też będzie takie głosowanie, czy coś się zmieni? Bo w tej edycji głosowanie jest bardzo kontrowersyjne, sama nie wiem czy mi się podoba, wydawało mi się na początku fajne, że to nie wybiorą pracownicy firmy papavero, a teraz po tych dyskusjach to sama nie wiem. Bo to fajne że mogę zagłosować na prace, i głosuję bo nie mam tu swojej pracy ale niektóre mi sie podobaja, głosowałam na takie która sama bym chciała mieć sukienki. W jednej się nawet zakochałam ;)

No i takie mam wrażenie, że chciałabym aby głosowanie zostało po części takie, żebym też mogła się wypowiedzieć, ale żeby nie było tak, że jakieś panienki będą głosowały po 50 razy same na swoje prace.

No i konkurs jest fajny ogólnie, bo ja też miałam taki marzenia żeby projektować, i fajnie jest pokazać swoje pomysły na forum jakimś, i nagroda też jest fajna, bo to nie jest tak, że każda z nas ma okazję na sesję z profesjonalnymi ludźmi, ale zastanawiam się czy wysyłać prace, bo ja nie mam ochoty bawić sięw namawiania koleżanek żeby wygrać, dlatego moje ptanie jest takie

Czy coś się zmieni z głosowaniem w następnej edycji?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Time to create page: 0.166 seconds