Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Moda i Styl - jak to ugryźć

Moda i Styl - jak to ugryźć 1 rok 9 miesiąc temu #7556

Co myślicie o nowym sposobie farbowania włosów www.kobiety.pl/uroda/flamboyage-trend-ktory-pokochaly-miliony
Odpowiednia fryzura również wpływa na nasz wygląd i w pewnym sensie przypisuje nas do pewnego stylu.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Re: Moda i Styl - jak to ugryźć 7 lata 7 miesiąc temu #3231

czeremcha napisał:
Tu masz chaber z niebieskim i turkusowym, mimo że wydawałoby się, że te kolory nie powinny grać ze sobą:

www.karenmillen.com/Draped-dress/Dresses...product/903000057456

www.karenmillen.com/Bodycon-stripe-knit-...product/903000057460

Ostry róż też moim zdaniem jak najbardziej pasuje, al;e czemu i nie żółty, zielony albo pomarańczowy?

www.desigual.com/desigual/browse/product...=&selectedSizeArray=

Ania

Wielkie dzięki:*

Re: Moda i Styl - jak to ugryźć 7 lata 7 miesiąc temu #3228

Tu masz chaber z niebieskim i turkusowym, mimo że wydawałoby się, że te kolory nie powinny grać ze sobą:

www.karenmillen.com/Draped-dress/Dresses...product/903000057456

www.karenmillen.com/Bodycon-stripe-knit-...product/903000057460

Ostry róż też moim zdaniem jak najbardziej pasuje, al;e czemu i nie żółty, zielony albo pomarańczowy?

www.desigual.com/desigual/browse/product...=&selectedSizeArray=

Ania

Re: Moda i Styl - jak to ugryźć 7 lata 7 miesiąc temu #3220

Evi napisał:
jak najbardziej czarne rajstopy i sukienka czarna świetnie będzie wyglądać a dodatki mogą być pod kolor butów :)
Dziękuję:)

Re: Moda i Styl - jak to ugryźć 7 lata 7 miesiąc temu #3217

• Evi
  • Evi
  • Oklaski: 0
jak najbardziej czarne rajstopy i sukienka czarna świetnie będzie wyglądać a dodatki mogą być pod kolor butów :)
a t e l i e r Iwakki
www.iwakki.com

Re: Moda i Styl - jak to ugryźć 7 lata 7 miesiąc temu #3216

Evi napisał:
Oczywiście rajstopy kolorowe są mode, właśnie w tym roku na wiosnę wchodzą wściekłe kolory ale do chabrowych butów będą fajnie prezentować się rajstopy czarne to też zależy jakie masz dodatki w jakim kolorze masz kreację.Mogą też być czarne legginsy jeśli je lubisz.

Właśnie o to chodzi,że nie mam za dużo ciuchów,tzn. mam ich bardzo mało a sukienek w ogóle.Przez ostatni dłuższy okres przytyłam - różne rzeczy miały na to wpływ i to co miałam to wszystko małe się zrobiło.W sumie mam problem z brzuchem,ale nie lubię workowatych ubrań i długich spódnic czy sukienek.Lubię dekolty.
No i łączenie kolorów - to wielki znak zapytania,jak dla mnie.

Czy np. do tych chabrowych butów mogę,tak jak mówisz,założyć czarne rajstopy i czarną sukienkę i jakieś dodatki w niebieskich odcieniach?

Przydałby mi się jakiś szybki kurs stylizacji albo coś:-?
Time to create page: 0.161 seconds