Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Moda i Styl - jak to ugryźć

Re: Moda i Styl - jak to ugryźć 10 lata 6 miesiąc temu #223

• edinka
  • edinka
  • Oklaski: 0
Od zawsze uwielbiam kolor zielony - i najwiecej rzeczy mam wlasnie w tym kolorze
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Re: Moda i Styl - jak to ugryźć 10 lata 6 miesiąc temu #222

• joan
  • joan
a no i zapomniałam.... mój styl to również "wierzchnio-szafowy" ...on jest taki ponadczasowy ;)

Re: Moda i Styl - jak to ugryźć 10 lata 6 miesiąc temu #221

• joan
  • joan
ja kawałki tkanin kupuję w sklepach z używaną odzieżą... czasem trafiają się super, całkiem nowe kupony tkanin.... korzystam również z tkanin z odzysku, tzn. ciuch w dobrym stanie, w max rozmiarze z lumpeksu... i prujemy ;)
albo takie allegro.... skarbnica.... za 1m całkiem niezłej, nowej tkaniny płace 6 zł + koszt przesyłki ;)
i cięgle patrząc na ciuchy w sklepach myślę: "eeee nie kupuję, mogę sobie uszyć co najmniej coś podobnego za grosze" ...i uwierzcie mi, może to być nawet 5 zł... no tylko czasu brak :(

Re: Moda i Styl - jak to ugryźć 10 lata 6 miesiąc temu #218

• Katie27
  • Katie27
ja maszyny już mam,i szkołe odzieżową skończyłam:-?, i to nic niedało bo ciągle mnie niestać żeby kupić kawałek materiału, a jak mam troche grosza to wole kupić gotowy ciuch:$ (bo i tak taniej,i mniej roboty)
co do mojego stylu to uwielbiam koszulowe bluzeczki z bufiastymi rękawkami(inlove), takie jak te zaprojektowane przez papavero.

Re: Moda i Styl - jak to ugryźć 10 lata 6 miesiąc temu #217

oj nie tylko Twoj. wiekszosc z nas wklada na siebie to co ma a nie to co chcialaby miec....dlatedo...zbieramy na maszyne i jedziemy do Papavero na praaaaaktykiiiiiiii!!!(bear)
carmen90

Re: Moda i Styl - jak to ugryźć 10 lata 6 miesiąc temu #216

ZGAPIŁAŚ MÓJ STYL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :p
Time to create page: 0.116 seconds