Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Moda i Styl - jak to ugryźć

Re: Moda i Styl - jak to ugryźć 10 lata 5 miesiąc temu #214

OOOOO mogę odpowiedzieć, ostatnio sie nie dało :)

Mam własny styl, polega na tym, że ubieram to co jest na wierzchu w szafie :)

We wszystkim czuję się źle niestety :( no to chyba dlatego, że nie mam pojęcia co założyć aby wyglądać dobrze :( Powinno się znaleźć tu jakieś miejsce, w którym pokazywałybyśmy swoje zdjęcie (o jacie, nie wiem czy sama bym się zdecydowała) i reszta użytkowniczek mówiłaby co jest nie tak i co poprawić,

Co Wy na to ??
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Moda i Styl - jak to ugryźć 10 lata 6 miesiąc temu #120

• Tanit
  • Tanit
  • Oklaski: 0
'Moda przemija, styl trwa wiecznie' YSL

Jako, że w wątku powitalnym dość swawolnie sobie uższyszkodnicy poczynają (tak, mówię też o sobie :P) natchniona owymi postanowiłam założyć ten temat.

Znajdujące się tu w przeważającej ilości panie są w różnym wieku i z różnych, jak mniemam, środowisk i okolic. Jedno łączy nas na pewno - zainteresowanie modą.
Zatem moje pytania:
1. Czy macie własny wypracowany styl, czy po prostu zakładacie na siebie to w czym wam wygodnie?
2. Jakie wzory, kolory i fasony preferujecie, w czym najlepiej się czujecie?
3. 'Ja bym tego nie założyła, ale na niej dobrze to wygląda/ ale to fajny, modny ciuch' - zdarza wam się mówić coś takiego? Jak z Waszą obiektywnością ;)?
4. Czy macie swoje wzory? Ulubionych projektantów, stylistów na których się wzorujecie ubierając się albo odzwierciedlając to we własnych projektach? Kto lub co jest dla Was inspiracją?

To tak na rozgrzewkę ;)
Ja mam bzika na punkcie mody, trendów. Wciąż mogłabym oglądać fTV czy katalogi mody, sesje zdjęciowe. Nie zawsze przekładam to na moją własną szafę i tu przyczyną są dość ograniczone i raczej skromne finanse, a i tak żyję ponad stan :P
Więcej, jak inni się wypowiedzą, a co! ]:)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Time to create page: 0.131 seconds