Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Moda i Styl - jak to ugryźć

Re: Moda i Styl - jak to ugryźć 7 lata 8 miesiąc temu #3215

• Evi
  • Evi
  • Oklaski: 0
Oczywiście rajstopy kolorowe są mode, właśnie w tym roku na wiosnę wchodzą wściekłe kolory ale do chabrowych butów będą fajnie prezentować się rajstopy czarne to też zależy jakie masz dodatki w jakim kolorze masz kreację.Mogą też być czarne legginsy jeśli je lubisz.
a t e l i e r Iwakki
www.iwakki.com
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Co założyć do... 7 lata 8 miesiąc temu #3213

Witam :)
Mam problem.Co założyć do chabrowych butów (wysoki obcas) i chabrowych rajstop.Jakie dobierać kolory,aby nie wyglądać śmiesznie?
A co do wiśniowego albo morskiego...?Zielona jestem dosłownie(envy)
Czy w ogóle kolorowe rajstopy są jeszcze w modzie?:$:-?

Re: Moda i Styl - jak to ugryźć 10 lata 5 miesiąc temu #330

a za mną chodzi taka jedna sukienka, ale brak funduszy zmusza do rezygnacji z zakupu:(

Re: Moda i Styl - jak to ugryźć 10 lata 5 miesiąc temu #324

• Tanit
  • Tanit
Kupowałam ostatnio buty (chyba setna parę). Jak przymierzyłam to za mną chodzily. W końcu pojechałam do sklepu tylko inna filia była. Nie było ich. Byłam już zmęczona, bylo gorąco ale w końcu pojechałam na drugi koniec miasta i je kupiłam. (giggle)

A wczoraj oglądałam 'Wyznania zakupoholiczki' :^)

Re: Moda i Styl - jak to ugryźć 10 lata 5 miesiąc temu #323

• papavero
  • papavero
  • Otrzymane podziękowania 52
  • Oklaski: 20
za mną ostatnio chodzi torebka :) krzyczy do mnie coś w stylu "weź mnie, weź mnie proszę, bo jest mi źle na tej półce bez ciebie" ale nie mam czasu żeby po nią pojechać...

Re: Moda i Styl - jak to ugryźć 10 lata 5 miesiąc temu #318

• Tanit
  • Tanit
A teraz wszem i wobec będę krzyczała, że kupiłam sukienkę Chanel! xD
No, nie jest oryginalna, bo na taką jeszcze mnie nie stać, ale nie jeden by się nabrał :P
To była nieplanowana wizyta w sklepie, miałam cioci pomóc bluzki wybrać - wiadomo, okres wyprzedaży, to można sobie pozwolić. Ale jak zobaczyłam materiał na wieszaku... pleciony, lekki podobny trochę do bukli (na metce jest to mieszanina viscozy, poliestru Akrylu i jeszcze czegoś).
Przyznam, że dawno nie czułam czegoś takiego na zakupach, to było moje must have! Jedna jedyna 36. No i jak na nieplanowany wydatek - nie najtańsza.
Musiałam się z kimś podzielić moim szczęściem ]:)

Czy macie czasami taki impuls? Zobaczycie coś w sklepie ale np się hamujecie, ale dana rzecz, torebka/ buty/ ciuch nadal chodzi wam po głowie i dopisujecie to do listy 'do kupienia'?

Ps: uwielbiam łazić po second handach xD
Time to create page: 0.134 seconds