Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Druga maszyna do szycia

Druga maszyna do szycia 1 rok 9 miesiąc temu #7558

Słyszałam, że są w porządku, ale ja osobiście mam z Brothera. Najważniejsze, zęby była poręczna i miała wszystkie potrzebne funkcje.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Druga maszyna do szycia 2 lata 8 miesiąc temu #7300

• AnnaR
  • AnnaR
  • Otrzymane podziękowania 2
  • Oklaski: 0
Czy ktos uzywal maszyn Janome z lini XL,QXL,TXL? Czy sa one ciche w uzytkowaniu?

Druga maszyna do szycia 2 lata 8 miesiąc temu #7295

• AnnaR
  • AnnaR
A propos bajerow i podstawowych funkcji. Na jakich sie skupiacie przy zakupie nowego sprzetu, a ktore bajery okazuja sie malo uzyteczne? Widze ze Katkos wspomniala o halasie przy szyciu. Co jeszcze jest wazne?

Druga maszyna do szycia 2 lata 8 miesiąc temu #7294

• katkos123
  • katkos123
  • Oklaski: 2
Hej, mam jako "druga" czy tez zapasaowa maszyne Singera tej klasy i jest ona miom zdaniem zupelnie w porzadku biorac pod uwage relacje cena-jakosc. Ten Confidence ma takie naprawde potrzebne udogodnienia jak automatyczna dziurka (nawet chyba 3 rodzaje), ze 2-3 sciegi elastyczne, szpulka nie siedzaca w srodku maszyny, a reszta to bajery z ktorych i tak ja bym nie korzystala. Wada mojego Singera jak dla mnie byla dosc glosna praca sprzetu i z tego powodu kupilam sobie cos innego. Podejrzewam, ze wszystkie sprzety +/- tej samej klasy moga miec ten sam feler. Dla hobbystycznego, spokojnego i od czasy do czasu szycia to jest to dobry wybor.

Druga maszyna do szycia 2 lata 8 miesiąc temu #7293

• AnnaR
  • AnnaR
Moja pierwsza maszyna do szycia (mechaniczna) zepsula sie. Planuje kupic nowa. Zrobilam przeglad cenowy i Singer Confidence 7465 jest w moim zasiegu. Czy ktos kiedys uzywal ta maszyne? Czy ogolnie Singery sa porzadne, czy slabej jakosci? Szukam maszyny w okolicach £200-£300 (1000zl-1500zl). Moze ktos.cos poleci? Uzywam maszyny do "zwyklego szycia", nie robie ozdobnych haftow, quiltingu ani patchworku. Z gory dziekuje za pomoc.
Time to create page: 0.141 seconds