Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Odzież z koralikami/dżetami

Odzież z koralikami/dżetami 1 rok 8 miesiąc temu #7572

• olczi
  • olczi
  • Otrzymane podziękowania 2
  • Oklaski: -1
O takiej formie nie pomyślałam! Wzór będzie raczej nieregularny, więc precyzja nie jest aż tak ważna.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odzież z koralikami/dżetami 1 rok 8 miesiąc temu #7571

• kae
  • kae
  • Otrzymane podziękowania 3
  • Oklaski: 0
Ozdabiałam strój gimnastyczny dżetami, zakupiłam te z klejem do przyprasowania żelazkiem, trzymają się bardzo dobrze, pranie i wygibasy im nie straszne. Nie wiem jak zachowywałyby się na tiulu, ja używałam dodatkowej szmatki do przyprasowania, więc opcja stopienia tiulu przez żelazko raczej nie wchodzi w grę. Jedynym problemem było równe ułożenie wzoru na materiale, żeby nic się nie przesunęło przed przyprasowaniem.

Odzież z koralikami/dżetami 1 rok 8 miesiąc temu #7570

• olczi
  • olczi
  • Otrzymane podziękowania 2
  • Oklaski: -1
Witam,
mam sukienkę, którą chciałabym przyozdobić koralikami lub dżetami, ale nie wiem jak to zrobić, żeby było dobrze - chciałabym, żeby ozdoby trzymały się mocno, a przy tym, żeby ozdabianie nie trwało tygodniami... :) Czy macie jakieś skuteczne metody na przyszywanie koralików (żeby nie odpadały hurtowo) albo jakiś sprawdzony klej do dżetów, który dobrze trzyma, a nie rozpuści materiału (tiul)? Będę wdzięczna za pomoc ;) Może znacie też jakiś klej, który trwale przyklei plastikowe dżety do drewna, konkretnie do tykwy? :)
Time to create page: 0.136 seconds