Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: muszę się komuś wypłakać :-(

muszę się komuś wypłakać :-( 1 rok 2 miesiąc temu #7699

• Rona
  • Elżbieta
  • Otrzymane podziękowania 5
  • Oklaski: 0
@Joanna205, na to wychodzi, że trzeba się rozejrzeć za czymś co ma metalowe części, mało bajerów i wyprodukowane było pod koniec XX wieku, kiedy w Polsce nie było jeszcze słychać o korporacjach czy farbowanych lisach podszywających się pod nasze marki (z kapitałem zagranicznym). Teraz, gdzie się nie obejrzysz, wszędzie piękne reklamy, tylko po drodze zgubiono naszą, polską solidną jakość.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

muszę się komuś wypłakać :-( 1 rok 2 miesiąc temu #7698

• lefcio
  • lefcio
  • Otrzymane podziękowania 6
To pewnie wina użytkownika. Maszyna była zbyt intensywnie używana. Poprostu producent nie przewidział, że będziesz na niej szyła częściej niż kilka razy w roku po kilka centymetrów. Zaplanował ją raczej do okazjonalnego użytku.

muszę się komuś wypłakać :-( 1 rok 2 miesiąc temu #7697

• Rona
  • Elżbieta
  • Otrzymane podziękowania 5
@lefcio, według instrukcji obsługi maszyny, smarowanie było tylko chwytacza (wahadłowy) w wyznaczonym na rysunku miejscu, to znaczy, rozmontowanie go na części pierwsze do czyszczenia i wpuszczenie kilku kropel oliwy. Ząbki transportera dokładnie wyczyszczone szczoteczką.

muszę się komuś wypłakać :-( 1 rok 2 miesiąc temu #7696

• lefcio
  • lefcio
Niestety z tych znanych z jakości marek zostały tylko nazwy, bo jakość... Cóż, pozostawia wiele do życzenia, chociaż sama mam singera zwykła i overa.

muszę się komuś wypłakać :-( 1 rok 2 miesiąc temu #7695

• Joanna205
  • Joanna205
  • Otrzymane podziękowania 12
  • Oklaski: 6
Niestety Łucznik, Singer i te markwrowe niby maszyny do szycia to zabawki Dostałam kiedyś Arke Radom to były mroczne czasy. Zacisnęłam zęby odkladajac kazdy zarobiony na przerobkach grosz i kupiłam sobie bardzo dobra maszyne mechaniczną kasy starczylo by mi na konputerowa ale w sklepie sprzedawca bardzo uczciwy facet zadał mi pytanie - czy na pewno mi sa potrzebne te wszystkie bajery??? Po około 10 latach stwierdzam ze nie byly i nie sa mi potrzebne.

muszę się komuś wypłakać :-( 1 rok 2 miesiąc temu #7694

• lefcio
  • lefcio
A gdzie ją smarowałaś? Jest szansa że padły zębatki przy bębenku. Z tego co rozmawiałam niedawno z majstrem od maszyn, to nie wolno tych elementów traktować żadnym smarem.
Time to create page: 0.149 seconds