Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Męskie płaszczysko, płaszczątko...

Męskie płaszczysko, płaszczątko... 1 miesiąc 1 tydzień temu #7812

hmmm... muszę sobie przemyśleć co napisałaś i jak mam to wyczarować... a może przestać gotować obiady i wodą tylko poić?? :evil:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Męskie płaszczysko, płaszczątko... 1 miesiąc 1 tydzień temu #7811

• papavero
  • papavero
  • Otrzymane podziękowania 52
  • Oklaski: 20
Ja nie przygotuję od ręki takiego cuda. Spróbowałabym na niego przeszyć płaszcz, z czegoś na próbę, i na takiej podstawie nanieść poprawki na szablon. U Kowalczyka widziałam, że robi poprawki na taką sylwetkę z brzuchem. To co ważne, to to, że środek przodu nie zostawał równoległy do nitki prostej. Jak u dzieci, te też mają brzuszki wygięte do przodu i linia środka przy zapinanych sukieneczkach wcale równoległa do środka przodu nie musi być.

Uszyj mu jakiś kadłubek, bez wykończeń, kieszeni, wyłogów... Rozetnij płaszcz w miejscach naprężenia, zobacz ile brakuje i gdzie brakuje. Pokaż.

Męskie płaszczysko, płaszczątko... 1 miesiąc 1 tydzień temu #7810

Nie wiem jak zacząć... chłop mi z lekka jakby powiększył niespodziewanie swój rozmiar o część bardzo nieporządaną i przestał być w forme lany. Poszukuje płaszcza, płaszczyka, ale jak się mieści u góry, to ta część z przodu mu się nie dopina na żadnym... jeszcze jeden sklep z nim odwiedzę a doprowadzi mnie do szału... mam dwa wyjścia - rozwieść się lub uszyć mu to wymarzone cudeńko zwane płaszczem :( ... mogę go jeszcze odchudzić, ale jak mu w jedną stronę świetnie poszło tak w drugą waga nie chce współpracować. Zapina się do chłopisko na siłę w tych sklepach i jak się temu przyglądam to zawsze mam obawy... że jak wypuści powietrze, to któraś z tych sprzedawczyń jak nic w oko guzikiem dostanie :( :sick:
HELP
E
Zdjęcie się nie chciało wkleić niestety... zresztą wszystko jedno, byleby nie był jakiś skomplikowany i z kieszeniami ten wykrój jak już podejmiesz taką bojową próbę Papavero ech....
Ostatnio zmieniany: 1 miesiąc 1 tydzień temu przez lisbeth69. Powód: brak zdjęcia
Time to create page: 0.122 seconds