Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
Pytania i uwagi dotyczące technicznej strony Gendo!
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: Aktualizacja Gendo!

Aktualizacja Gendo! 2 miesiąc 2 tygodni temu #7442

• admin
  • admin
  • Otrzymane podziękowania 15
  • Oklaski: 7
Dziś w nocy dokonałem ogromnej aktualizacji Gendo! Od teraz każdy użytkownik może stać się sprzedawcą i ze swoimi towarami trafić do naszej społeczności. W ciągu najbliższych dni pojawi się artykuł opisujący jak rozpocząć przygodę z tym rozwiązaniem.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Aktualizacja Gendo! 3 miesiąc 1 dzień temu #7418

• Hekate16
  • Justyna
  • Otrzymane podziękowania 1
  • Oklaski: 0
Zastanawiałam się nad tym. Próbowałam sobie przypomnieć czy w innych portalach zakupowych jest coś oprócz rejestrowania sie i podawania swoich danych, ale chyba nie. Ewentualnie jeszcze opinie i ocena po zakupach. Zawsze zwracam na to uwagę przy wybieraniu sprzedającego.

Aktualizacja Gendo! 3 miesiąc 1 dzień temu #7417

• papavero
  • papavero
  • Otrzymane podziękowania 50
  • Oklaski: 19
Dziewczęta, czy umknęło Wam bardzo ważne pytanie admina? Na pewno macie jakieś niepotrzebne przydasie krawieckie, które innym się przydadzą. Chcielibyśmy, aby to było bezpieczne. Macie jakieś uwagi?

Aktualizacja Gendo! 3 miesiąc 5 dni temu #7416

• admin
  • admin
Po przeszło roku testów i blisko 4000 zakończonych sprzedażą aukcji mogę powiedzieć, że pora na to aby Gendo! wyszło z fazy beta testów i trafiło do wszystkich zainteresowanych sprzedażą przez tą platformę. Pozostała tylko jedna sprawa do obgadania. Bardzo chciałbym aby sprzedający na Gendo! w jakiś sposób przeszli weryfikację, która potwierdziałby ich tożsamość. Znacząco ułatwiłoby to dochodzenie swoich praw w przypadku, gdy sprzedający otrzyma zapłatę jednak nie wysyłając towaru. Pierwszym, już zaimplementowanym nawet, pomysłem było użycie danych pochodzących z przelewu weryfkacyjnego. Nie jest to rozwiązanie idealne. Można posiadać konta na "słupa", ale przynajmniej poznamy dane takowej osoby. Proszę o włączenie się w dyskusję wszystkich zainteresowanych bezpieczeństwem handlu na naszej platformie.

Aktualizacja Gendo! 10 miesiąc 8 godzin temu #7078

• admin
  • admin
@Katkos123 Rozbudowałem funkcjonalność komentarzy do zakupu o możliwość dodawania zdjęć. Przykład tutaj, zakładka opinie papavero.pl/auction/tkanina-srebrno-czarna-986.html

Aktualizacja Gendo! 1 rok 4 miesiąc temu #6232

• papavero
  • papavero
  • Otrzymane podziękowania 50
  • Oklaski: 19
Moi drodzy, w skrócie powiem Wam, co to oznacza dla Was.

Przy produktach, które sprzedawca zechce sprzedawać w niepełnych metrach, otrzymacie taką możliwość. Proszę sobie zerknąć na ostatnio dodane wełny, można je kupować co 5 cm, minimalnie 50 cm - tak ustawiłam przy wystawieniu aukcji. Więc jeśli ktoś potrzebuje np. 135 cm wełny, może tyle kupić. Przy starszych aukcjach, gdzie sprzedaję dzianiny za bezcen, nie przewiduję takich zmian. Przetestujcie to proszę i powiedzcie, jak Wam się podoba. Nie musicie kupować, wystarczy dodać do koszyka :-)

Koszty przesyłek powinny się już liczyć dobrze. Ale oczywiście wszystko sprawdzimy na żywym organizmie. Gdyby coś nadal poszło nie tak, proszę się nie bać, nikomu nie wyślemy każdej szpulki nici w osobnych paczkach. Zależy nam na udoskonaleniu systemu, więc jeśli coś jeszcze znajdziemy złego, nasz cudowny admin poprawi.
Ostatnio zmieniany: 1 rok 4 miesiąc temu przez papavero.
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Time to create page: 0.202 seconds