Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: Pytania dotyczące treści książki - Sukienka idealn

Pytania dotyczące treści książki - Sukienka idealn 1 miesiąc 1 tydzień temu #7854

• papavero
  • papavero
  • Otrzymane podziękowania 53
  • Oklaski: 20
Wartość "a" jest ujemna, w przypadku mniejszego biustu. Mniejszego niż zakładają tabele rozmiarów standardowych.

wp? Czy chodziło CI o wb? Jeżeli tak, to wartość ujemna w tym miejscu oznacza, że masz nistandardową sylwetkę pod względem proporcji. Albo znacznie węższe biodra, albo mniejsze wcięcie w talii. Czyli tak naprawdę małą różnicę pomiędzy talią i biodrami. Tutaj wartości ujemne sugerują, że nie można skorzystać ze wzorów na wielkości zaszewek (wcięcie boczne też można nazwać zaszewką, jak się uprzemy). Po prostu musisz policzyć to ręcznie. Sprawdzić o ile masz szersze biodra niż talię. I tą wartość podzielić na chłopsku rozum na bok (wb) jak i zaszewkę z przodu i z tyłu.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): Busia18

Pytania dotyczące treści książki - Sukienka idealn 1 miesiąc 1 tydzień temu #7853

• Busia18
  • Busia18
  • Oklaski: 0
ja mam pytanie bo wartość a wyszła mi ujemna i wp też wyszło mi ujemne czy może tak być czy to błąd? CHciałąbym się dowiedzieć więcej informacji o wartości wp

Pytania dotyczące treści książki - Sukienka idealn 2 miesiąc 2 tygodni temu #7848

• papavero
  • papavero
Nie wklęsły a mniejszy niż w standardzie, czyli tak jak rozszyfrowałaś :-)

Pytania dotyczące treści książki - Sukienka idealn 2 miesiąc 2 tygodni temu #7847

• Purplee
  • Purplee
Już wiem, doszłam do tego ;)

Pytania dotyczące treści książki - Sukienka idealn 2 miesiąc 2 tygodni temu #7846

• Purplee
  • Purplee
Dzien dobry :)
Nie jestem pewna czy dobrze rozumiem...
Czy wartość ,,a” na minusie oznacza pomniejszenie biustu w stosunku do standardu? Można taką ujemną liczbę podstawiać do dalszych wzorów, czy w tym wypadku pomija się tę wartość? Biust może i mały, ale nie wklęsły... haha :)

Pytania dotyczące treści książki - Sukienka idealn 1 rok 3 miesiąc temu #7800

• papavero
  • papavero
Kalkulator jeszcze przez chwilę dostępny jest tylko jako dodatek do książki w opcji, w której był gratisem. Jeśli taką opcję wykupiłaś napisz do mnie na priv. Jeśli nie, proszę o chwilę jeszcze cierpliwości. Pracujemy nad nim :-)
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Time to create page: 0.151 seconds