Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Artykuły powiązane z książką "Sukienka idealna"

Artykuły powiązane z książką "Sukienka idealna" 10 miesiąc 1 dzień temu #7789

• papavero
  • papavero
  • Otrzymane podziękowania 52
  • Oklaski: 20
Artykuł o skalówce pojawi się na stronie w najbliższy poniedziałek. Dodałam go tutaj już teraz, aby nie zapomnieć. W weekend pracuję i mogłoby mi to umknąć :-) Przyznam szczerze, że miałam nadzieję, że nikt się nie dopatrzy a tu taka miła niespodzianka, że ktoś przegląda moje wskazówki.
W sprawie pobrań już do Ciebie piszę priv. :-) Jeśli nie dodały się automatycznie, to zaraz to sprawdzimy i uzupełnimy Twoje subskrypcje.
Ostatnio zmieniany: 10 miesiąc 1 dzień temu przez papavero.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Artykuły powiązane z książką "Sukienka idealna" 10 miesiąc 1 dzień temu #7788

Link jak korzystać z linijki zakładki nie otwiera się prawidłowo. Mam pytanie jak mam skorzystać z możliwości ściągnięcia siatki bo przy zakupie książki miałam mieć możliwość 12 ściągnięć

Artykuły powiązane z książką "Sukienka idealna" 10 miesiąc 5 dni temu #7787

• Aleksandra
  • Aleksandra
  • Otrzymane podziękowania 2
  • Oklaski: 1
Artykuł "Kilka stron od Was " nie otwiera się prawidłowo.
Za tę wiadomość podziękował(a): papavero

Artykuły powiązane z książką "Sukienka idealna" 10 miesiąc 1 tydzień temu #7784

• papavero
  • papavero
  • Otrzymane podziękowania 52
  • Oklaski: 20
Lista modeli zawartych w książce papavero.pl/article?id=2467 Zbiór wszystkich modeli w postaci szkiców. Oczywiście interaktywnych, wystarczy kliknąć na wybrany aby się o tym przekonać.

Artykuł z siatkami do pobrania papavero.pl/article?id=2474 Siatki te mają na celu możliwość sprawdzenia swoich postępów w nauce. Przygotowane na dane podane w książce. Dobrym pierwszym ćwiczeniem jest narysowanie tej samej siatki, którą można wydrukować. Porównanie własnego rysunku z siatką daje możliwość sprawdzenia poprawności wykonania ćwiczenia.

Artykuł o tym, jak korzystać ze skalówki, tzn, linijki-zakładki papavero.pl/article?id=2478

Zawartość książki papavero.pl/article?id=2450 Tutaj można sprawdzić co kryje się w środku.

Artykuł o tym, dla kogo jest książka papavero.pl/article?id=2449 Tutaj opisałam, z myślą o kim pisałam książkę. O języku jaki starałam się zawrzeć, o tym ile trzeba wiedzieć aby móc zacząć się z nią uczyć.

Artykuł o powstawaniu książki. papavero.pl/article?id=2455 Do poczytania, o procesie pisania. :-)
Ostatnio zmieniany: 10 miesiąc 5 dni temu przez papavero. Powód: Nowy artykuł związany z książką.
Time to create page: 0.150 seconds