Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Wasze konstrukcje!

Wasze konstrukcje! 1 rok 5 miesiąc temu #7791

• nemo
  • luba
  • Oklaski: 0
Następna sprawa to punkt kropka i x na początku modelowania bioder, w książce piszesz że będą zachodzily na siebie ale u mnie nie zachodzą. Przestraszyłam się ze źle pomierzylam ale wynika to chyba z tego ze mam biust o 1 cm większy niż biodra. Proszę o pomoc bo walczę ostro i muszę to skończyć bo nie mogę się skupić na niczym innym. Bardzo pomogła mi już tą skromna na razie konstrukcja pojąć pewne sprawy związane z wykrojem. Dotąd szylam z gazet i bałam się coś zmieniać poza długością. Z papavero szylam że względu a biust. Szylam bluzkę dla biusciastych bardzo dawno i teraz dzianinowa zgolfem i wyszły bardzo fajnie.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Wasze konstrukcje! 1 rok 5 miesiąc temu #7790

• nemo
  • luba
  • Oklaski: 0
Proszę w tej sprawie drugi raz bo nie wiem czy poprzednio było w odpowiednim miejscu. Mam pytanie o podział siatki na biodra talię i td tzn. na poziomy. U mnie z wzorów wychodzi krótszy przód i tył niż to wynika, pomiaru. Nie wiem czy od razu zaznaczyć jak wychodzi z pomiaru czy lepiej pierwszy raz zrobić z wzoru.

Wasze konstrukcje! 1 rok 6 miesiąc temu #7785

• papavero
  • papavero
  • Otrzymane podziękowania 53
  • Oklaski: 20
Jestem bardzo ciekawa, jak radzicie sobie z konstrukcją. Czy moja książka i artykuły na stronie pomagają. Czekam na Wasze zdjęcia rysunków. Pokażcie je koniecznie. Nie ważne na jakim są etapie. Może będą to pierwsze kreski, może wyliczenia do nich a może gotowe siatki lub sukienki podstawowe. Ja czekam z niecierpliwością! :-)
  • Strona:
  • 1
  • 2
Time to create page: 0.138 seconds