Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: Overlock-który wybrać?

Overlock-który wybrać? 1 rok 7 miesiąc temu #7595

• monik20
  • Monika
  • Otrzymane podziękowania 3
  • Oklaski: 0
Polecam Minerva M640DS www.ceneo.pl/58456032#cid=26603&crid=171403&pid=16720
Mam ją pół roku szyje znakomicie. nie mam z nią żadnych problem.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Re: Overlock-który wybrać? 7 lata 5 miesiąc temu #3544

• pinya
  • pinya
  • Oklaski: 0
ja najpierw kupiłam sobie huskylocka 4- nitkowego i szybciuśko poszłam po rozum do głowy. Założyłam świnkę skarbonkę i kupiłam merrylocka 689. Bardzo super maszynka za rozsądną cenę. I ma i drabinki i łańcuszki i mocny silnik i stopki w zestawie, a cena 1800pln. Gdzieś kiedyś czytałam, że firma, która produkuje merrylocki robi je również dla innych marek maszyn do szycia tylko zmienia logo, ale już nie pamietam gdzie to wyczytałam

Re: Overlock-który wybrać? 7 lata 5 miesiąc temu #3533

Jeśli szyjesz ciuchy - zdecydowanie namawiam do kupna owerloka 5-nitkowego. Z uwagi na możliwość szycia ściegiem drabinkowym - czyli takim, jak podwinięte są t-shirty /z prawej - dwa równoległe szwy, z lewej - "zygzakoplątanka" ;-)/ i łańcuszkowym. 4-nitkowe są tańsze, ale tych ściegów nie oferują. A zobaczysz - gdy kupisz 4-nitkowy, zaraz zatęsknisz za tą drabinką ;-)

Renderka szyje ścieg z zygzakoplątanką po prawej i lewej stronie. Niektórzy to uwielbiają - mi do niczego nie jest potrzebne ;-)

Ania

renderka 7 lata 5 miesiąc temu #3530

illa napisał:
hej
wiem o jaki szew pytasz ale ponieważ jestem samoukiem nie wiem jak on się profesjonalnie nazywa. Takiego ściegu zwykłym owerlockiem nie zrobisz, do tego potrzebna jest renderka- chyba tak sie nazywa ta maszyna:). owerlock tylko obrzuca zapasy na szwy ewentualnie zszywa i obrzuca np. boki bluzek. natomiast nie wykończy się nim dołów, dekoltów i rękawów bluzek, tak by wyglądały jak te kupione w sklepach. Tyle wiem po pocztaniu informacji w sieci. :)

Jestem tu nowa ,witajcie!
Szukam owerlocka,zaciekawilo mnie haslo renderka-coto!!! i co to robi?
Gdzie szukac i czym sie kierować!
A jeżeli owerlock to ilo- nitkowy ,tak żeby nie oszaleć cenowo
Na allegro jest wybór ,ale może ktoś coś doradzi.

Re: Overlock-który wybrać? 8 lata 1 miesiąc temu #2185

Ktoś mi mówił, że ma w środku plastykowe części, więc nie wiem czy to taki dobry wybór....

Re: Overlock-który wybrać? 8 lata 1 miesiąc temu #2183

Witam,
ja niestety nigdy nie słyszałam o tej marce. Jedno jest pewne, zanim kupisz lepiej popytać i nie kupować kota w worku. Powodzenia!!!(sun)
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Time to create page: 0.164 seconds