Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Nawlekanie nici- owerlok

Re: Nawlekanie nici- owerlok 5 lata 6 miesiąc temu #2322

• Zuzia
  • Zuzia
  • Oklaski: 0
Dziękuje za odpowiedź. Spróbuje coś pokombinować. niestety nie mam nikogo kto mógłby mi doradzić. Mieszkam w Chrzanowie (małopolska)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Re: Nawlekanie nici- owerlok 5 lata 6 miesiąc temu #2321

• Katarzyna
  • Katarzyna
  • Otrzymane podziękowania 1
Nie mam takiej maszyny,ale znalazłam w sieci instrukcję obsługi i te kropeczki w tabeli ,wyadaje mi sie że oznaczaja dostepność ściegów w danym modelu maszyny,tak to wygląda jakby były 3 modele maszyny łucznik ulia 2009, 801,802 i 803.
także tym sie nie musisz przejmować.
Na końcu instrukcji masz podane różne problemy i sposoby ich rozwiązywania.Spróbuj krok po kroku je wyeliminować.Jeżeli sie nie uda to wejdz na stronę łucznika i skontaktuj się z konsultantem.
A nie masz nikogo znajomego kto szyje i mógłby ci pomóc na miejscu?
Gdzie mieszkasz? Może jest na Papavero ktoś kto mieszka w pobliżu:) i Ci pomoże.
Pozdrawiam.Kasia.

Re: Nawlekanie nici- owerlok 5 lata 6 miesiąc temu #2320

• Zuzia
  • Zuzia
do tej pory szyłam ściegiem prostym był bardzo dobry, dziś chciałam wykorzystać inne ściegi np te spod S! lub S2 i ustawiłam pokrętła wg tabeli w instrukcji obsługi ale nie wiem co oznaczają te kropeczki i cyferki w pierwszej kolumnie, może to tez trzeba jakoś ustawić ale nie wiem jak. a ścieg wychodzi tak że nitka dolna jest bardzo poplątana a górna raz chwyci a kilka razy przepuści przeszyję tak kilka razy i igła się zacina i nie da się dalej szyć.

nie wiem może ktoś zrozumie to co napisałam

Re: Nawlekanie nici- owerlok 5 lata 6 miesiąc temu #2318

• papavero
  • papavero
  • Otrzymane podziękowania 47
  • Oklaski: 19
Ale maszyna nie szyje dobrze, ściegi są źle ustawione, czy nie wiesz ogólnie do czego służa pokrętła i jak się ustawia poszczególne ściegi?

Jeśli nie szyje dobrze, to musiałabyś nam powiedzieć lub pokazać jak wygląda ścieg, który wychodzi z Twojej maszyny.

problem z łucznikiem 5 lata 6 miesiąc temu #2316

• Zuzia
  • Zuzia
witam! dostalam na urodzniy maszyne do szycia i mam troche problem z ustawieniem sciegow czy ktos moglby mi pomoc? maszyna to Łucznik Julia 2009. nie wiem tez co oznaczaja cyferki i kropki w pierwszej rubryce w tabeli ustawien maszyny. prosze o pomoc bo bardzo bym chciala cos w koncu uszyc.

Re: Nawlekanie nici- owerlok 5 lata 7 miesiąc temu #2195

• Katarzyna
  • Katarzyna
  • Otrzymane podziękowania 1
Poradziłaś sobie z nawleczeniem owerloka?
  • Strona:
  • 1
  • 2
Time to create page: 0.210 seconds