Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Maszyny do pracowni

Maszyny do pracowni 1 rok 4 miesiąc temu #7640

Bardzo fajnie pracuje Minerva, mam już od dłuższego czasu i jestem z niej zadowolona a teraz jako że mają 20-lat marki w Polsce to bardzo są poprzeceniane te maszyny i można fajny model złapać dużo taniej, chociażby ta moja Next 363 teraz widziałam że jest za niecałe siedem stówek z ponad tysiąca
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Maszyny do pracowni 1 rok 5 miesiąc temu #7631

• monik20
  • Monika
  • Otrzymane podziękowania 3
  • Oklaski: 0
Słuchaj, ja szyje już od kilkunastu lat, to moja pasja. Miałam wiele maszyn (tez byłam kiedyś początkująca) Przetestowałam te nowoczesne drogi i tanie... i wybrałam... na allegro kupiłam Minerva Next 363 Solidna, robi dziurki ładnie, super szyje, i cienkie i grube tkaniny (trzeba tylko dobrać odpowiednią grubość igły) podzespoły ma solidne i nie zamienię jej nigdy na nowoczesną. Po za tym, przejdź się po zakładach krawieckich, żadna krawcowa nie używa "nowych" maszyn, są po prostu do kitu, no chyba że te z wyższej półki pow. 3 tys. pln. Starszy model odpowiednio wyregulowany przez fachowca będzie zawsze lepszy od tych nowych. Po za tym uwierz, nigdy (albo sporadycznie) nie będziesz używała tych kilkunastu ściegów które oferuje producent. Polecam zakupić owerlok , prosty i dobry i to w zupełności wystarczy. Masz tu linka do niej www.ceneo.pl/57512868#crid=176812&pid=16720

Maszyny do pracowni 1 rok 6 miesiąc temu #7616

Bardzo fajny temat, interesuje się również tym samym.
Czytam sporo na ten temat na : wp.pl/

Maszyny do pracowni 1 rok 6 miesiąc temu #7615

Tylko Wietnam

Maszyny do pracowni 1 rok 6 miesiąc temu #7614

• monik20
  • Monika
  • Otrzymane podziękowania 3
Ja na twoim miejscu pomyslalabym o czyms z Minerva jesli chcesz cos porzadnego. Bardzo dobra firma i posiada bardzo dobre maszyny. Mam jedna z tej firmy. Konkretnie owerlocka, ale zwykle maszyny takze maja swietne. Sa solidne i cena nie taka wysoka. Najwazniejsze, ze to nie tania chinszczyzna tylko pozadna renomowana firma.
Tu masz linka do maszyny www.ceneo.pl/57512868#crid=176812&pid=16720

Maszyny do pracowni 3 lata 2 miesiąc temu #6521

• rajek
  • Katarina
Uff!!!!!!!!!!!!! Ulżyło mi, bo niedawno sama stałam przed dylematem zakupu maszyn do mojej malutkiej pracowni i rozumiem jaki to jest problem.
Time to create page: 0.172 seconds