Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Maszyny do pracowni

Maszyny do pracowni 4 lata 1 miesiąc temu #5738

• joasiag
  • joasiag
  • Otrzymane podziękowania 9
  • Oklaski: 4
To trochę tak jak z domowymi, pewnie w 90% nazwą.
Trzeba by poczytać specyfikację, albo poczekać aż wypowie sie ktoś kto ma z tym do czynienia na co dzień.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): martuchaa

Maszyny do pracowni 4 lata 1 miesiąc temu #5737

stębnówka będzie w automacie tylko ciężko mi stwierdzić czym różni się automat siruby od automatu Juki. Poszukam miejsca do wypróbowania jednak zawsze jest dobrze poznać opinię osób które na codzień pracują na tych maszynach.

Maszyny do pracowni 4 lata 1 miesiąc temu #5735

• joasiag
  • joasiag
  • Otrzymane podziękowania 9
  • Oklaski: 4
Na temat marek się nie wypowiem, ale jeśli masz możliwość wypróbuj przed zakupem. A jeśli nie masz możliwości poszukaj w miejsca gdzie będzie to możliwe. I jeśli mogę coś zasugerować to zainwestuj w automaty.
Za tę wiadomość podziękował(a): martuchaa

Maszyny do pracowni 4 lata 1 miesiąc temu #5733

Chciałabym kupić kilka maszyn do małej pracowni. Chciałabym aby były to maszyny przemysłowe z silnikami energooszczędnymi, stębnówkaz funkcjami automatycznymi, owerlock 4 nitkowy i renderka. Mam problem z wyborem marki maszyn czy wybrać juki, sirube czy moze zoje, jack? Czy któraś z Was posiada maszyny przemysłowe w swojej pracowni i mogłaby by coś o nich powiedzieć? Każdy sprzedawca zachwala to co sprzedaje i ja już sama nie wiem czy warto wybierać droższe Juki czy może jednak nie? Z góry dziękuję za pomoc.
Time to create page: 0.135 seconds