Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Proszę o pomoc w wyborze maszyny dla początkującyc

Proszę o pomoc w wyborze maszyny dla początkującyc 1 rok 4 miesiąc temu #7638

Ja też szyję na Minervie. Kiedyś miałam maszynę marki Tesco i była trudna we współpracy, stale mi coś się plątało i igły trzaskały. Minerve polecam z całego serca, szczególnie dla początkujących. W miarę cicha, łatwo prędkość szczycie dostosować, ma 'automatyczny' w naprężeniu górnej nitki. Szyłam grube płótno, firankę, rozciągliwy jersey... Wszystko poszło (firanka z podłożonym papierem).
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Proszę o pomoc w wyborze maszyny dla początkującyc 1 rok 6 miesiąc temu #7613

• monik20
  • Monika
  • Otrzymane podziękowania 3
  • Oklaski: 0
AsiaR napisał:
Dziewczyny a co myślicie o Łuczkiku 787 jagoda?
Chiałam kupić maszynę ze ściegami owerlokowym, trwalszą obudową oraz dostępnymi częciami i natrarfiłam na tą maszynę. Jednak niewiele jest pozytywnych opinii na jej temat. Warto jest wydawać na nią pieniądze, czy np poczekać do maszyn z Lidla?

Proponuję Minervę na początek, ja od tego zacząłem, początki były różne ale pomoc zawodowej krawcowej więcej pomogła - wytłumaczyła i poustawiała co nieco i dziś już jakiś tam poziom osiągnąłem z czego jestem zadowolona bo w domu co rusz trzeba coś obszyć czy naprawić, podobnie kolegom w pracy. Nie warto się rzucać na nowości z bajerami z których i tak nie skorzystasz, z Minervą nie ma problemów w ewentualnym serwisie a samo szycie nie jest trudne, szybko połapiesz co i jak - nawet jak złamiesz igłę www.ceneo.pl/57512868#crid=176812&pid=16720
Za tę wiadomość podziękował(a): karolina_ik

Proszę o pomoc w wyborze maszyny dla początkującyc 3 lata 2 miesiąc temu #6651

• Maczku
  • Maczku
  • Otrzymane podziękowania 2
Maszyna z funkcją overlocka to taka, dzięki której nie tylko uszyjesz, ale i ładnie wykończysz brzegi. Ma opcje takich ściegów specjalnych do tego. Są też oddzielne maszyny-overlocki, na początek nie trzeba ich moim zdaniem, ale z czasem jak twoje szycie staje się coraz bardziej zaawansowane to warto zainwestować w to. Ja mam póki co właśnie takie 2w1, bo po pierwsze nie mam na razie funduszy na oddzielnego overlocka, a poza tym też jestem jeszcze raczej bliżej początków w szyciu niż wyżyn, więc na spokojnie wystarcza :)
Ostatnio zmieniany: 3 lata 2 miesiąc temu przez papavero.
Za tę wiadomość podziękował(a): monik20, karolina_ik

Proszę o pomoc w wyborze maszyny dla początkującyc 3 lata 2 miesiąc temu #6645

• Joanna205
  • Joanna205
  • Otrzymane podziękowania 12
  • Oklaski: 6
Janome, husgvarna, brother, pfaff, może singer

Proszę o pomoc w wyborze maszyny dla początkującyc 3 lata 2 miesiąc temu #6644

• AsiaR
  • AsiaR
  • Otrzymane podziękowania 1
Szyję sporo, ale ostatnio mam obsesję na punkcie dzianin i koronek, a stary łucznik na którym do tej pory szyłam niedomaga przy takich materiałach. I dlatego szukam czegoś bardziej wszechstronnego, a nie maszyny , która nie przeszyje czegoć, czy zniszczy materiał.
Więc chyba będę szukała używanych, tylko co radzicie?
Za tę wiadomość podziękował(a): monik20

Proszę o pomoc w wyborze maszyny dla początkującyc 3 lata 2 miesiąc temu #6643

• Grimkk
  • Katka z Płatka
Ja na twoim miejscu pomyslalabym o czyms z janome jesli chxesz cos porzadnego. Bardzo dobra firma i posiada bardzo dibre maszyny. Mam jedna z tej firmy. Konkretnie owerlocka, ale zwykle maszyny takze maja swietne. Sa solidne i cena nie taka wysoka. Najwazniejsze, ze to nie tania chinszczyzna tylko pozadna renomowana firma.

Do tego sklep ten naprawde dba o klienta. Zobacz co ja dostalam do maszyny w gratisie.
Załączniki:
Ostatnio zmieniany: 3 lata 2 miesiąc temu przez admin.
Time to create page: 0.128 seconds