Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Maszyna do szycia

Maszyna do szycia 2 lata 3 miesiąc temu #7486

• Asiula55
  • Joanna Królicka
  • Otrzymane podziękowania 2
  • Oklaski: 0
Ciasteczko, mam do sprzedania maszynę z Lidla, Silvercrest. Właśnie weszłam żeby ją wystawić na Gendo, jednak widzę że najpierw muszę aktywować konto - dawni mnie nie było na Papavero. Myślę że na początek będzie dobra, szylam na niej trzy lata i bardzo byłam zadowolona. Maszyna jest lekka, ma chwytacz wahadłowy, sporo sciegow. Jeśli jesteś zainteresowana, poczekaj prosze te kilka dni.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Maszyna do szycia 2 lata 3 miesiąc temu #7485

• Rona
  • Elżbieta
  • Otrzymane podziękowania 5
  • Oklaski: 0
Od roku mam maszynę Łucznika Amelia 205 II. Przedtem szyłam na 70-letniej wieloczynnościowej Ladzie czeskiej produkcji, była tylko do cieńszych tkanin. Była nieprzeciętnie ciężka (metalowe części). No to sprawiłam sobie nową maszynę, która ma szyć wszystko, od cienkich po grube materiały. Padło na Amelię. Jest dużo lżejsza, ma chwytacz wahadłowy - w starej był rotacyjny. Instrukcja do niej jest prosta i czytelna. Dodatkowym wyposażeniem do niej był komplet stopek. Czasem coś w niej stuka, nie zawsze - może to jest tym, że nie zawsze sobie radzę z jej ustawieniem. Nie jest to komputer z programowanym ściegiem, sama je sobie ustawiasz. Nie potrzebujesz do niej stolika z nóżkami , wystarczy torba, w której zmieścisz wszystkie dodatkowe akcesoria. Brakuje tylko jednego - nie ma dodatkowego stolika do niej. Kupowałam ją w sklepie Łucznika we Wrocławiu. Acha, i zwróć uwagę, czy do maszyny, na którą się zdecydujesz, będziesz miała serwis do niej w swojej miejscowości.

A dodatkowo dokupiłabym overlocka, choćby 3-nitkowego, ponieważ przydaje się bardzo do obrzucania szwów. Przy szyciu dzianin jest niezastąpiony i nie taki straszny jak się początkowo wydaje. W swojej Amelii mam również ścieg overlockowy, ale nie jest to to, co powinno być - overlockowy jest estetyczniejszy.

Zapomniałam dodać, że w serwisie możesz zapytać o maszyny, które najmniej się psują, na pewno coś doradzą.
Ostatnio zmieniany: 2 lata 3 miesiąc temu przez Rona. Powód: uzupełnienie

Maszyna do szycia 2 lata 3 miesiąc temu #7484

Zanim gdzieś pójdę, to liczyłam na jakieś wsparcie koleżanek. Sprzedawca to zawsze sprzedawca, i nie wiem czy mi czegoś nie wciśnie.

Maszyna do szycia 2 lata 3 miesiąc temu #7483

• Joanna205
  • Joanna205
  • Otrzymane podziękowania 12
  • Oklaski: 6
Najlepiej jak udasz się do odpowiedniego sklepu nie markery! Tam porozmawiasz i porwnasz)))

Maszyna do szycia 2 lata 3 miesiąc temu #7482

Ojej, 2500 zł to dużo. Wiem, że nie wystarczy tyle, co kosztują nowe Łuczniki. Ale to trochę sporo dla mnie. Planuję wydać mniej więcej połowę tej kwoty. Za jakiś czas może dokupię owerloka.

Maszyna do szycia 2 lata 3 miesiąc temu #7481

• Joanna205
  • Joanna205
  • Otrzymane podziękowania 12
  • Oklaski: 6
Kupiłam ostatnio aby miec w zapasie pfaffa używke starsza siostrę tej co mam 250zł i hula jak szalona bez serwisu )))
Time to create page: 0.115 seconds