Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
Papaverowe wykroje do pobrania. Instrukcje i wskazówki wszelakie

TEMAT: Lista życzeń archiwalnych

Lista życzeń archiwalnych 2 lata 9 miesiąc temu #7187

• papavero
  • papavero
  • Otrzymane podziękowania 52
  • Oklaski: 20
Archiwalna lista życzeń zostaje zamknięta. Od kilku dni do tego służy moduł przygotowany przez Admina. W każdym artykule z szablonem do pobrania w prawym górnym rogu, pod zdjęciem głównym jest nowy moduł. Służy on ocenianiu szablonów. W tym module można również zaznaczyć, że pragnie się coś uszyć. Każdy, kto pragnie uszyć, może zaznaczyć dodatkowe opcje, takie jak powiadomienie o tym, że szablon został uzupełniony o nowe rozmiary, o tym, że ktoś z użytkowników portalu dorzucił swoją realizację lub o tym, że szablon jest w promocji. Zachęcam gorąco do korzystania z tego nowego modułu. Na podstawie informacji od Was, została już uzupełniona princeska numer 2. Kolejne szablony do uzupełniania będą wybierana na podstawie tego modułu. W ten sposób demokratyczna większość ;-) :3 będzie miała wpływ na postępy naszych prac.
Temat został zablokowany.

Lista życzeń archiwalnych 2 lata 10 miesiąc temu #7154

Ja poprosiłabym jeszcze o papavero.pl/article?id=550 -> tj. sylwestrowa sukienka numer 002-2011.

Lista życzeń archiwalnych 2 lata 10 miesiąc temu #7118

• Vilian
  • Vilian
  • Otrzymane podziękowania 2
  • Oklaski: 0
To ja poproszę o dopisanie fioletowej sukienki papavero.pl/article?id=561 i jakiś update listy, żeby zobaczyć co jeszcze na niej pozostało do zrobienia :)

Lista życzeń archiwalnych 2 lata 11 miesiąc temu #7097

Jest szansa na kompletną rozmiarówkę princeski nr2 ? Urzekły mnie te ciecia, ale poprawianie wykroju wzdłuż i wszerz to za dużo szczęścia na raz:(
papavero.pl/article?id=455

Lista życzeń archiwalnych 2 lata 11 miesiąc temu #7094

• FF
  • FF
  • Otrzymane podziękowania 1
  • Oklaski: 0
Aaa :D Teraz wszystko jasne, dzięki!

Lista życzeń archiwalnych 2 lata 11 miesiąc temu #7093

• regina16
  • regina16
  • Otrzymane podziękowania 1
  • Oklaski: 1
Klikasz w złym miejscu. Trzeba wejść na stronę, gdzie są przeboje. Na pierwszej stronie, obok zakładki HOT 18.
Time to create page: 0.162 seconds