Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
Papaverowe wykroje do pobrania. Instrukcje i wskazówki wszelakie

TEMAT: opłaty za korzystanie z wykrojów

opłaty za korzystanie z wykrojów 3 lata 6 dni temu #7104

• tatusiek
  • mąż
  • Otrzymane podziękowania 4
  • Oklaski: 1
Nie da się ukryć że 12 zł to więcej niż 5 zł. Ale moim skromnym zdaniem, wiedząc ile pracy kosztuje przygotowanie takiego "wpisu" z wykrojem na stronę, to i tak uważam, że tanio. Pamiętajmy, że to są wykroje przygotowane od podstaw, z wykorzystaniem wiedzy gromadzonej przez lata, przeszyte, poprawione, zestopniowane, ponownie przeszyte, pokawałkowane do pdf'ów, sfotografowane, opisane i dopiero wstawione na stronę. A to jeszcze nie koniec, odpowiedz teraz na pytania, sprawdź wszystkie doniesienia, że coś jest nie tak, odpoowiedz na maile z pytaniem dlaczego tak mało wykrojów w tygodniu:) Ja bym tak tanio tego nie sprzedawał i dlatego zawsze powtarzam, że jestem pełen podziwu dla załogi papavero.pl.

@ewa5907 Myślę, że pomysł z wykupem subskrypcji gdy uzbiera się odpowiednio dużo wykrojów które Cię interesują, jest bardzo rozsądny. Jeżeli tylko nie jesteś z tych co muszą mieć "już" i uszyć "od razu" najlepiej jeszcze przed katkos123:)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

opłaty za korzystanie z wykrojów 3 lata 6 dni temu #7103

• KamilaKasz
  • KamilaKasz
  • Otrzymane podziękowania 7
a to nawet i lepiej, bo czasem mam dostepny tylko telefon :-)

opłaty za korzystanie z wykrojów 3 lata 6 dni temu #7102

• papavero
  • papavero
  • Otrzymane podziękowania 52
  • Oklaski: 20
Można ich nawet nie zapisywać, można tylko zanzaczyć, że chce się te czy inne, a wrócić po nie na stronę w razie potrzeby.

opłaty za korzystanie z wykrojów 3 lata 6 dni temu #7101

• KamilaKasz
  • KamilaKasz
  • Otrzymane podziękowania 7
Przeciez pliki mozna zapisywac na komputerze, czy tez pendrivie i drukowiec kiedy potrzebne

opłaty za korzystanie z wykrojów 3 lata 6 dni temu #7100

• ewa5907
  • Ewa
  • Oklaski: 0
Na żądanie 1 kosztuje 12zł .Wiem ,że można wcześniejsze wykroje ,ale te co mi się podobają mam już wydrukowane.Może bym coś na upartego wydrukowała ,ale w tym dniu w którym kończyła się subskrypcja nie miałam dostępu do drukarki.Teraz już wiem że jak się nic nie zmieni w tej kwestii to dopiero może wykupie jak będą 4 wykroje ,które mi się spodobają,bo wcześniejsze wykupienie w ciemno nie ma sensu.

opłaty za korzystanie z wykrojów 3 lata 6 dni temu #7099

• tatusiek
  • mąż
  • Otrzymane podziękowania 4
Możesz zawsze wykupić opcję "na żądanie", wtedy masz rok na wykorzystanie swoich pobrań. Pamiętaj, że to nie muszą być wykroje tylko z miesiąca w którym masz aktywną subskrypcję. To mogą być też wcześniejsze wykroje.
Time to create page: 0.113 seconds