Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
Papaverowe wykroje do pobrania. Instrukcje i wskazówki wszelakie

TEMAT: opłaty za korzystanie z wykrojów

opłaty za korzystanie z wykrojów 3 lata 1 miesiąc temu #6985

• ewa5907
  • Ewa
  • Oklaski: 0
Witam!! Wykupiłam niedawno subskrypcje pierwszy raz i nie wiem kiedy będę mogła pobrać wykrój.Czy dostanę jakieś powiadomienie?Jestem tu nowa i jeszcze nie bardzo wiem jak to działa .Proszę o odpowiedz.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

opłaty za korzystanie z wykrojów 3 lata 1 miesiąc temu #6976

• admin
  • admin
  • Otrzymane podziękowania 19
  • Oklaski: 7
Panie się rozpisały co i jak działa, a ja w telegraficznym skrócie ujmę to tak. Wszystko co uda się pobrać ze strony bez wykupionych subskrybcji jest darmowe, a to za co trzeba zapłacić będzie dla Ciebie niedostępne.

opłaty za korzystanie z wykrojów 3 lata 1 miesiąc temu #6975

• Frania
  • Frania
  • Otrzymane podziękowania 3
  • Oklaski: 0
@emackowiak1@wp.pl
Wątek, który wcześniej założyłaś można dalej ciągnąć, nie trzeba za każdym razem zakładać nowego. Aby o coś znowu zapytać (dotyczy to oczywiście tego tematu) trzeba nacisnąć "odpowiedz". Może @admin połączy te dwa wątki.

Płatne szablony - to szablony nowe i uaktualnione - w tytule tych płatnych szablonów znajduje się słowo "model". Tu mała uwaga - czasami zdarzy się, że w płatnych szablonach jeden wzrost jest jeszcze gratisowy/bezpłatny (sprawdź: czerwiec, lipiec, sierpień 2016).

Gratisowe/bezpłatne szablony są do czasu rozszerzenia ich o inne wzrosty a czasami i o nowe rozmiary. Od jesieni 2016 roku wszystkie nowe i uaktualnione szablony są w pełni płatne.

Bezpłatne szablony w artykule są oznaczone na przykład cyframi, jak tutaj: papavero.pl/article?id=250 i tutaj: papavero.pl/article?id=1282
lub za pomocą zielonych przycisków, jak tutaj: papavero.pl/article?id=1637
lub jest tabelka z rozmiarami, jak tutaj: papavero.pl/article?id=618

Dzienny limit pobrać darmowych/bezpłatnych szablonów to 10 szablonów dziennie.

opłaty za korzystanie z wykrojów 3 lata 1 miesiąc temu #6974

• katkos123
  • katkos123
  • Otrzymane podziękowania 2
  • Oklaski: 2
przy platnych wykrojach nie mozesz sobie ich pobrac jezeli nie masz wykupionego abonamentu - sa ta glownie nowszst wykoje i niektore archiwalne, uzupelnione o pelna rozmiarowke. Czesc starych jest darmowa i tam po nacisnieciu liknu po porstu sie tobie pdf sciaga. Nie ma platnosci przy pobieraniu wykroju - to sie placi osobno kupujac abonament. Pomoglam? w razie czego pytaj dalej

opłaty za korzystanie z wykrojów 3 lata 1 miesiąc temu #6973

Skąd będę wiedziała, które wykroje są płatne, a które darmowe przy pobierniu
Time to create page: 0.165 seconds