Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
Papaverowe wykroje do pobrania. Instrukcje i wskazówki wszelakie

TEMAT: Wykroje wielorozmiarowe.

Wykroje wielorozmiarowe. 2 lata 10 miesiąc temu #7197

• sengalus
  • sengalus
  • Otrzymane podziękowania 1
  • Oklaski: 0
AnnaR napisał:
Dla mnie waznym czynnikiem jest ekonomia drukowania.
Co do ekonomii drukowania dobrze byłoby, żeby wybrane części wykroju układały się między poszczególnymi stronami wydruku tak, żeby tych stron było jak najmniej. Ale nie chciałabym, żeby to było kosztem wzrostu pracochłonności i czasochłonności sklejania takiego wykroju. Żeby nie okazało się, że przez "wciskanie" wykroju w jak najmniejszą liczbę stron otrzymamy np. rękaw tak poszatkowany, że jego kawałek znajdzie się na stronie z kawałkiem przodu koszuli, kawałek na stronie z tyłem, a jeszcze inne kawałki na osobnej stronie z fragmentem kołnierza oraz tej z fragmentem stójki czy mankietu, nie mówiąc już o poszatkowanym w taki sam sposób tyle, kołnierzu, stójce...
Dobrze byłoby kierować się, w pierwszej kolejności, uzyskaniem jak najmniejszej liczby podziałów każdej części wykroju pomiędzy stronami.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Wykroje wielorozmiarowe. 2 lata 10 miesiąc temu #7196

• AnnaR
  • AnnaR
  • Otrzymane podziękowania 2
lefcio napisał:
Fajnieby było, gdyby dało się za jednym razem wyrać poszczególne czesci szablonu, np. przy sukienkach dwuczesciowych wybrać elementy części dolnej z jednego rozmiaru, a elementy części górnej z innego. Lub np. tylko elementy części dolnej do wykorzystania do innego projektu.

Podlaczam sie. Czasami podoba mi sie gora od sukienki, ale czesto rezygnuje z niej, bo np. dol ma z kola, co wiaze sie z naprawde duzym drukiem. Dla mnie waznym czynnikiem jest ekonomia drukowania.

Wykroje wielorozmiarowe. 2 lata 10 miesiąc temu #7195

• KamilaKasz
  • KamilaKasz
  • Otrzymane podziękowania 7
  • Oklaski: 1
no to jak najbardziej, wielu osobom to sie przyda :-)

Wykroje wielorozmiarowe. 2 lata 10 miesiąc temu #7194

• lefcio
  • lefcio
  • Otrzymane podziękowania 6
Fajnieby było, gdyby dało się za jednym razem wyrać poszczególne czesci szablonu, np. przy sukienkach dwuczesciowych wybrać elementy części dolnej z jednego rozmiaru, a elementy części górnej z innego. Lub np. tylko elementy części dolnej do wykorzystania do innego projektu.

Wykroje wielorozmiarowe. 2 lata 10 miesiąc temu #7193

• papavero
  • papavero
  • Otrzymane podziękowania 52
  • Oklaski: 20
Tak. To jest jedna z możliwości. Ta najprostsza. Funkcjonalność zostanie rozszerzona a nie zmieniona. Jeśli ktoś nie będzie chciał korzystać z nowości, pozostanie przy drukowaniu pojedynczych rozmiarów z dodatkami i całą resztą do której jesteśmy przyzwyczajeni. :-)
Ostatnio zmieniany: 2 lata 10 miesiąc temu przez papavero.

Wykroje wielorozmiarowe. 2 lata 10 miesiąc temu #7192

• KamilaKasz
  • KamilaKasz
  • Otrzymane podziękowania 7
  • Oklaski: 1
ale w dalszym ciagu bedzie mozna drukowac tak jak teraz? Jeden rozmiar z dodatkami?
Time to create page: 0.113 seconds