Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
Papaverowe wykroje do pobrania. Instrukcje i wskazówki wszelakie

TEMAT: A na papavero brakuje mi...

A na papavero brakuje mi... 2 lata 8 miesiąc temu #7236

• AnnaR
  • AnnaR
  • Otrzymane podziękowania 2
  • Oklaski: 0
Karta pogladowa, dla mnie super, jesli bylaby zawsze "okladka" pdfu, zawsze wiadomo byloby, zeby pominac strone nr 1 aby z niej zrezygnowac.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

A na papavero brakuje mi... 2 lata 8 miesiąc temu #7235

• AnnaR
  • AnnaR
  • Otrzymane podziękowania 2
Bylam osoba poczatkujaca i nawet na tamtym etapie nie drukowalabym prostokatu. Mozna sie tez domyslic gdzie podkleic material zeby wzmocnic przed wszyciem np zamka. Jesli jest jakas grupa chetnych na takie elementy, to ja prosze, aby byly one tylo w wykrojach oznaczonych trudnoscia "poczatkujacy".

A na papavero brakuje mi... 2 lata 8 miesiąc temu #7234

Jak dla mnie wystarczyłaby informacja o jakich wymiarach mam wykroić prostokąt a nie żeby go drukować. To byłby strata czasu, papieru i tuszu ;) Obłożenia wystarczą i informacje co dodatkowo wykroić oprócz części zawartych w wydrukowanym wykroju.

A na papavero brakuje mi... 2 lata 8 miesiąc temu #7232

• papavero
  • papavero
  • Otrzymane podziękowania 52
  • Oklaski: 20
Co do tych dodatkowych elementów. Pytanie jest naprawdę szersze. Przemyślcie proszę i powiedzcie, co jest sensowne. Każdy dodatkowy element? Czy naprawdę znajdą się osoby, które wolą wydrukować prostokąt niż go narysować? To się sprowadza np. do wydrukowania prostokąta 150 cm na 60 cm w sukience amarantowej. A może tylko obłożenia, może tylko te elementy z wkładów, które nie są prostokątem, które mają jakiś kształt z jakiegoś powodu. To jest mój dylemat... które dodatkowe elementy naprawdę warto drukować. O ile obłożenie uważam za słuszne, to prostokąty, paski i inne drobiazgi muszą mi osoby początkujące powiedzieć, czy chciałyby to drukować.

A na papavero brakuje mi... 2 lata 8 miesiąc temu #7231

Jako początkująca jestem za wszelkimi dodatkowymi instrukcjami, więc każdy wymieniony punkt jest potrzebny. Szczególnie przy bardziej skomplikowanych wykrojach. Ostatnio szyłam antylopę i była to droga przez mękę :p Ale, że jestem z natury osobą upartą więc nie łatwo mnie zniechęcić :p Jednak będę wdzięczna za wszelkie wskazówki. Nie muszą to być za każdym razem powielane informacje wystarczy odsyłacz do innego modelu w którym było już to pokazane. Np. kieszeń w bluzie Ka-boom jest pokazana jak ją odszyć przy (nie) ostatniej sukience, itp, itd ;)

A na papavero brakuje mi... 2 lata 8 miesiąc temu #7230

• Katarzyna
  • Katarzyna
  • Otrzymane podziękowania 1
Pomysł na przewodniki bardzo mi się podoba, różne opcje wykonania jakiegoś elementu- super!. Różne kolory zszywanych elementów też. Czekam na pierwszy- nie bedzie trzeba szukać w internecie odpowiedzi -jak to uszyć :), zwłaszcza przy bardziej skomplikowanych modelach.
Bardzo podoba mi się też pomysł na kartę modelu,znacznie ułatwi pracę przy dużej ilości szablonów.
Również szablony na te dodatkowe elementy a także na obłożenia - jak dla mnie super!
Time to create page: 0.137 seconds